Cennik napraw w HelppA

Naprawa iPhone Warszawa

© "HelppA" Serwis

Usterki iPhone lista

Naprawa iPhone Cennik - Centrum serwisowe "HelppA" zapewnia szeroki zakres usług naprawczych i diagnostycznych dla smartfonów Apple. Gwarantujemy wysokiej jakości naprawy przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich analogów, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Zostaw opinię

Profesjonalny serwis iPhone – Helppa.

Realizujemy wymagające zlecenia, nawet takie których inne salony nie chcą się podjąć. Jesteśmy grupą specjalistów, która wyróżnia się spośród innych serwisów wysokimi kompetencjami i miłą obsługą klienta. To co jest dla nas wyjątkowo ważne to zadowolenie klienta z zrealizowanej usługi serwisowej.

W naszym serwisie mamy pełen zestaw oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu wiele usług serwisowych możemy realizować od ręki. Wiemy, że każdy z nas potrzebuje telefonu bezzwłocznie dlatego wszelkie naprawy wykonujemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Od kilku lat specjalizujemy się w naprawach telefonów firmy Apple. Poniżej przedstawiamy kilka naszych przykładowych usług.

Twój iphone nie chce się ładować, czy pokazuje że się ładuje a nie ładuje?

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Jeśli Twój telefon się nie ładuje to najprawdopodobniej uległ usterce w postaci uszkodzenia gniazda ładowania. To właśnie uszkodzenie mechaniczne w okolicach gniazda ładowania jest przyczyną większości problemów z brakiem możliwości ładowania telefonu. Zazwyczaj do takiego problemu dochodzi na skutek kontaktu z wodą lub piaskiem, w wyniku drobnego zwarcia, fizycznego uszkodzenia gniazda na skutek upadku telefonu.

Czy w twoim iphone gniazdo ładowania źle działa?

Co zrobić w takiej sytuacji?  Po pierwsze telefon musi przejść szczegółową diagnostykę podczas, której źródło problemu zostanie potwierdzone. Jeśli okaże się że problem dotyczy gniazda ładowania to wystarczy po prostu wymienić uszkodzone gniazdo (tzw. złącze dock).

Zepsuty wyświetlacz iphone? Czy w twoim iphone zbita szybka wyświetlacza?

Wymiana szybki iPhone

Wymiana szybki to usługa jaka jest realizowana w przypadku uszkodzenia wierzchniej części ekranu. Zazwyczaj w postaci mocnego zarysowania szybki lub gdy wystąpi tak zwana zbita szybka. Jak wszyscy wiemy szybka to taki element, który niestety bardzo jest podatny na uszkodzenia. Dlatego też warto regularnie dokonywać wymiany (oczywiście jeśli zachodzi taka potrzeba). Większość wymian jest realizowana od ręki w naszym salonie.

Naprawa ekranu iPhone

Naprawa uszkodzonego wyświetlacza to w pierwszym kroku wymiana szybki, która często ulega zarysowaniu. W przypadku gdy uszkodzenia są poważne można wykonać refabrykacje ekranu czyli wymianę uszkodzonego szkła ochronnego, jednocześnie zachowująć oryginalny panel. Tego rodzaju naprawy również wykonujemy, aczkolwiek trzeba mieć na uwadzę że Apple nie dystrybuuje tych części. Dlatego jeśli chcesz mieć w pełni oryginalne podzespoły to polecamy opisywaną wcześniej wymianę wyświetlacza.

Wymiana wyświetlacza iPhone

Często wymiana szybki to zbyt mało. W przypadku poważnych uszkodzeń, niezbędne może się okazać wymienienie wyświetlacza. Niestety wymiana wyświetlacza to praktycznie najdroższa naprawa jaka może się przytrafić w telefonach marki Apple. Warto odnotować że przy każdej naprawie wykorzystujemy oryginalne wyświetlacze Retina. Oferujemy montaż całego panelu, dzięki czemu jakość wyświetlacza będzie dokładnie taka sama jak w przypadku nowego telefonu.

Co zrobic gdy bateria w iphone szybko sie rozladowuje?

Czy naprawdę potrzebujesz wymiany baterii iPhone?

Wymiana baterii w telefonach Iphone polega na recyklingu baterii, gdyż w telefonach IPhone nie można wyciągnąć baterii. Zanim jednak przechodzimy do tego kroku dokonujemy diagnostyki poprzedniej baterii. W celu oszacowania jej żywotności oraz wykrycia ewentualnych problemów w postaci innych usterek wpływających na baterię. Wykonanie diagnostyki jest bardzo ważne. Gdyż nawet w 50% przypadków problem wynika z innych usterek, które powodują pięcio lub nawet dziesięciokrotnie większe zużycie baterii. Po przeprowadzonej wymianie baterii (czyt. recyklingu baterii) sprawdzamy wydajność i oddajemy telefon, który na jednym ładowaniu posłuży dłużej niż wcześniej.

Jaka może być bateria iphone

Warto wiedzieć że na rynku jest wiele baterii słabej jakości (głównie za sprawą podróbek). Dlatego szczególnie podkreślamy że używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części. Podróbki z reguły działają słabiej (czytaj. krócej) niż oryginalne baterie. Poza tym Apple walcząc z podróbkami dodał funkcję do firmware 12. Niektóre podróbki nie pokazują procentu zużycia w menu telefonu. Jakby tego było mało, tanie baterie potrafią pęcznieć i w rezultacie uszkodzić wyświetlacz. A w krytycznych sytuacjach mogą się zapalić. Dlatego bardzo przestrzegamy naszych klientów przed zakupem baterii niskiej jakości.

Przeczytaj w tym artykule, jak ładować baterię iPhone’a, aby wydłużyć jej żywotność

Jak dbać o iPhone

Czyszczenie, konserwacja, odświeżenie iPhone

O telefony trzeba po prostu dbać. Wychodząc temu naprzeciw proponujemy naszym klientom kompleksową usługę w postaci odświeżenia iPhone. Wykonujemy pełną diagnostykę działania telefonu. Następnie wykonujemy dokładne czyszczenie i konserwację komponentów. Na koniec przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dbamy o to aby Twój iPhone był w jak najlepszym stanie. Tego rodzaju usługa świetnie się sprawdza zarówno w przypadku zaniedbanych telefonów jak i tych, które po prostu chcemy utrzymać w jak najlepszej kondycji przez długi czas.

Wymiana obudowy iPhone Warszawa

Jeśli Twoja obudowa uległa zniszczeniu to warto wiedzieć że nie ma większego problemu z wymianą obudowany w większości modeli iPhone. Wymieniając obudowę na nową sprawiasz że telefon wygląda jak nowy. przy okazji zwiększa się wartość telefonu. Do wyboru na rynku jest naprawdę szeroki wybór. Dlatego wymiana obudowy niekoniecznie musi być podyktowana uszkodzeniem dotychczasowej. Czasami obudowy są wymieniane po prostu ze względu na chęć poprawienia estetyki telefonu.

Wymiana tylnej obudowy iPhone

Warto wiedzieć że w celu zdemontowania obudowy często niezbędne jest usunięcie wyświetlacza. Niestety wyświetlacz jest podłączony do płytki, za pomocą delikatnych połączeń, które całkiem łatwo uszkodzić. Poprzez nieumiejętne zdejmowanie korpusu lub obudowy możesz uszkodzić wyświetlacz, przedni aparat, identyfikator twarzy, głośnik, baterię lub nawet cały telefon.

Zalany iPhone

Zalanie telefonu to sytuacja, która po prostu czasami może się zdarzyć każdemu z nas. Co robić w takiej sytuacji? Ważne jest powstrzymanie się od ładowania urządzenia, zdjęcie obudowy (jeśli to możliwe) oraz wyjęcie karty sim. Brak ładowania chroni telefon przed ewentualnym zwarciem. Warto pamiętać że w telefonach marki Apple nie można samemu wyciągnąć baterii.

Poza baterią na uszkodzenie najbardziej narażona jest płyta główna oraz taśmy ładowania. Oczywiście do innych podzespołów również może dostać się woda. Najważniejsze to działać szybko. Po wyłączeniu telefonu można umieścić go w ryżu, który dzięki swoim właściwościom higroskopijnym powinien wyciągnąć wilgoć. Następnie zalecamy skontaktowanie się z serwisem. Przeprowadzenie diagnostyki i naprawy w postaci wymiany uszkodzonych elementów to często nieunikniona sytuacja w przypadku poważnego zalania. Podsumowując, jeszcze raz przypominamy że kluczowy jest szybki czas działania. Gdyż zalane elementy ulegają korozji i odwlekanie wizyty w serwisie może mocno skomplikować szanse na uratowanie telefonu. Sprawa jest szczególnie trudna gdy telefon wpadnie do wody morskiej (tym samym poza wodą trzeba będzie usunąć sól).

Naprawa iPhone Warszawa

Jeśli poszukujesz takich usług jak naprawa iPhone Warszawa lub iPhone serwis Warszawa to zapraszamy serdecznie do niezobowiązującego kontaktu z firmą Helppa. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Naszą specjalizacją są telefony marki iPhone. Skupiając się na tej konkretnej marce mamy wyjątkowo szybki dostęp do wszelkich części zamiennych. Również nasza wiedza i doświadczenie w usługach typu iPhone serwis (iPhone repair) ma charakter bardziej specjalistyczny niż w innych salonach gsm, które realizują naprawy wszystkich telefonów komórkowych.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности