Cennik napraw w HelppA

Naprawa MacBook Warszawa

© "HelppA" Serwis

40% od cennika na czyszczenie ta wymianę termopasty MacBooka

Naprawa MacBook cennik - Centrum serwisowe „HelppA” zapewnia szeroki zakres usług naprawczych i diagnostycznych dla Apple MacBook. Gwarantujemy wysokiej jakości naprawy przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich analogów, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Zostaw opinię

Skąd wiesz, jaki masz model MacBooka?

jaki masz model MacBook?
Model jest wskazany z tyłu Macbooka.

Serwis MacBook Warszawa

Serwis MacBook Warszawa stanowi dla Ciebie idealne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Masz gwarancję, że Twój MacBook znajduje się rękach fachowców, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i pogłębiają specjalistyczną wiedzę. Naprawa MacBook zawsze przebiega sprawnie i efektywnie, więc czas oczekiwania na sprzęt jest możliwie najkrótszy. Podczas serwisu wykorzystywane są wyłącznie części zamienne najlepszej jakości. Naprawa MacBook Warszawa oferuje najwyższe standardy obsługi, a także pewność, że dane na Twoim MacBook’u są bezpieczne. Wszystkie naprawy Apple objęte są kilkumiesięczną gwarancją oraz ciągłym wsparciem doświadczonej kadry techników. Koszty serwisu nie są tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Dla każdego miłośnika Apple, cena jest naprawdę przystępna.

Naprawa MacBook 

Serwisanci poradzą sobie z każdą naprawą MacBook’a i dowolne modele:

Zajmują się serwisem w przypadku zalania, urazów mechanicznych, problemów z oprogramowaniem, szybko rozładowujących się baterii, napraw głośników lub płyty głównej, wymiany wiatraków, zasilania czy zawiasów, a także wielu innych problemów związanych z funkcjonowaniem Twojego urządzenia MacBook. Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie pracy, od zgłoszenia usterki po otrzymanie już gotowego sprzętu. Naprawa MacBook HelppA w Warszawie to kompleksowa i profesjonalna usługa, której cena jest bardzo przystępna, na każdą kieszeń. Co ważniejsze, stosowane są tylko części zamienne najwyższej jakości. Centrum serwisowe podchodzi do swoich klientów indywidualnie, dokonuje wyceny naprawy, uzgadnia wszystkie szczegóły, a także dba o bezpieczeństwo danych, znajdujących się na urządzeniu MacBook. Jeżeli wyrazisz takie życzenie, zostaną one skopiowane na dysk zastępczy.

Wymiana ekranu MacBooka lub nie działa podświetlenie

Jeśli wystąpi taki problem, należy niezwłocznie skontaktować się z centrum serwisowym. Ale niestety ani w pierwszym, ani w drugim przypadku nie jest możliwa osobna wymiana kabla podświetlenia lub podświetlenia LED. Wyświetlacz w obecnych modelach MacBooków jest niezniszczalny od czasu pojawienia się dekodera Retina w 2012 roku. W przypadku jakiejkolwiek usterki wymieniany jest cały moduł. W serwisie Apple Lab Service Center zrobisz to szybko, sprawnie i z gwarancją. Mamy duże doświadczenie i zawsze dysponujemy niezbędnymi częściami zamiennymi i podzespołami.

Czyszczenie i konserwacja Apple MacBook

Niezależnie od tego, jak perfekcyjny jest MacBook, z czasem wyczuwalne są ślady eksploatacji. Zanieczyszczenia, kurz, suchy smar termiczny – wszystko to nie wpływa w najlepszy sposób na działanie urządzenia.

Jak ustalić, że komputer MacBook powinien zostać wyczyszczony?

Ignorować konserwacji nie warto. Rezultatem tego są w najlepszym wypadku kosztowne naprawy, a w najgorszym przypadku wymiana dużej ilości części zamiennych.

Jeśli Twój komputer:

A wszystko to dzieje się przy prostych, standardowych zadaniach – konieczne jest czyszczenie. Należy zrobić wszystko, aby te oznaki się nie pojawiły. Ponieważ działanie elementów wewnętrznych w podwyższonych temperaturach skraca ich żywotność.

Jak często trzeba przeprowadzać planowane czyszczenie?

W zależności od warunków pracy eksperci zalecają czyszczenie komputera MacBook Air co 6-12 miesięcy. Oczywiście możemy powiedzieć, że przez pierwsze 2 lata po zakupie nowy MakBook będzie działał bezbłędnie. Jeśli masz w domu zwierzęta, czyszczenie prawdopodobnie potrzebne będzie wcześniej (sierść). Ponadto, nawet jeśli pracujesz w idealnej sterylności, musisz wykonywać zaplanowane czynności konserwacyjne. Podczas użytkowania mikro cząsteczki kurzu osiadają na chłodnicy i łopatkach wentylatora wewnątrz. Temperatura i wilgotność również nie są zawsze stabilni w pomieszczeniu mieszkalnym lub roboczym. To też wpływa negatywnie na wewnętrzne komponenty.

W przypadku laptopa w domu lub pracy w przeciętnych warunkach pracy, bez chipsów i piwa nad klawiaturą, w pobliżu małych dzieci i zwierząt domowych wystarczy czyszczenia komputera przynajmniej raz na rok.

Czyszczenia i konserwacja MacBook w centrum serwisowym

Tylko inżynier serwisu może prawidłowo wyczyścić laptopa w domu. Jeśli Twój zawód nie jest związany z naprawą sprzętu Apple, nie eksperymentuj. W ten sam sposób nie zalecamy udawania się do najbliższego warsztatu, w którym naprawiają i czyszczą wszelkie urządzenia.

Aby skutecznie wyczyścić MacBook, musisz go zdemontować. Aby to zrobić, potrzebujesz zestawu specjalnych śrubokrętów. Następnie bardzo ostrożnie wszystkie elementy są oczyszczane od kurzu i śmieci. Aby to zrobić, potrzebujesz szczotek, gruszki powietrznej, płynu do odtłuszczania, smaru termicznego, nie strzępiących się chusteczek, łopatki i pincety.

Ważnym punktem jest wymiana pasty termicznej. Jest to substancja nakładana na powierzchnię procesora w celu wypierania powietrza między procesorem a chłodnicą w celu lepszego rozpraszania ciepła. Z czasem smar termiczny wysycha, co prowadzi do przegrzania procesora. Ale musisz je wymienić, tylko jeśli fabryczna naprawdę się zepsuła.

Teraz wszystko musi być poprawnie złożone, wkręcone wszystkie śruby, niczego nie pominąć. Brak śrub w rowkach narusza szczelność i geometrię obudowy. Taki laptop szybciej się zatyka, przewody i kable zużyją są szybciej.

Wymiana baterii Macbook

Często zdarza się, że

Każda taka usterka oznacza uszkodzenie baterii i wiąże się z koniecznością jej wymiany. Usługa ta jest realizowana wyłącznie z wykorzystaniem części zamiennej najwyższej jakości, a czas jej realizacji trwa najwyżej kilka dni. Wykształceni fachowcy centrum serwisowego HelppA  dokładają wszelkich starań, abyś jak najszybciej odzyskał naprawiony i gotowy do pracy MacBook. Wraz z już prawidłowo funkcjonującym urządzeniem MacBook otrzymujesz 3 miesięcy gwarancję naprawy.

MacBook Pro wymiana dysku na SSD

Wymiana dysku na SSD jest dla Ciebie, jeżeli na dysku Twojego MacBook’a brakuje już miejsca, a Ty nie jesteś zwolennikiem umieszczania wszystkich swoich plików w chmurze. Ponadto chcesz zwiększyć prędkość funkcjonowania swojego sprzętu MacBook lub dostrzegasz, że zbyt mocno obciążony dysk uległ już uszkodzeniu. Profesjonalne centrum serwisowe rozwiąże te wszystkie problemy za Ciebie. Nie martw się o koszty. Cena takiej usługi jest wyjątkowo przystępna, z pewnością na Twoją kieszeń. Naprawa MacBook Warszawa odbywa się wyłącznie przy zastosowaniu narzędzi i części zamiennych najwyższej jakości. Możesz być pewien, że wszystkie komponenty pochodzą z najwyższej półki. Serwis MacBook objęty jest kilkumiesięczną gwarancją, a Ty masz do dyspozycji wsparcie oraz pomoc profesjonalnej i doświadczonej kadry techników. Wymiana dysku na SSD zajmuje maksymalnie kilka dni, ponieważ fachowcy przystępują do pracy od razu po otrzymaniu zlecenia. Klienci opuszczają centrum serwisowe w pełni usatysfakcjonowani profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem, rekomendując je swoim znajomym.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности