Wymiana przycisku Power Apple Watch Series 3 42 mm

"HelppA" Serwis

Premiera: 12 października 2017 roku
Procesor: Apple S3
Wymiana przycisku Power Apple Watch Series 3 42 mm. Twój zegarek włącza się przy ładowaniu. Ale nie można ich włączyć za pomocą przycisku. Nie możesz otworzyć ostatnie aplikacji ani dokonać płatności w Apple Pay.

Cena: 399 pln

Przycisk Power Apple Watch Series 3 42 mm się zepsuł?

Możesz wymienić mechanizm włączenia Apple Watch szybko i bez problemów w centrum serwisowe „HelppA”. Nasi eksperci przeprowadzą pełną diagnozę Twojego gadżetu i jak najszybciej wyeliminują wszystkie awarie.

Najczęstszą przyczyną niepowodzenia mechanizmu włączenia zegarka Apple Watch jest nieprzestrzeganie zasad korzystania z urządzenia. Przycisk Power na zegarku Apple Watch dość łatwo zapycha się. Jeśli przycisk jest zatkany, pracownik wyczyści brud, ale musi całkowicie zdemontować zegarek. W przypadku uszkodzenia mechanicznego, wstrząsu na twardej powierzchni, a także kontaktu Apple Watch z wodą, mechanizm włączający (główny przycisk iWatch) często zawodzi. Jeśli tak się stanie, włączenie urządzenia nie będzie działać. Wymiana przycisku Power Apple Watch Series 3 42 mm w Warszawie będzie niezbędna.

Głównymi przyczynami awarii przycisku Power w Apple Watch Series 3 42 mm są:

  • wilgoć w środku;
  • silne uderzenie mechaniczne.

Zegarek może przestać reagować na przycisk blokady, jeśli jest uszkodzony, obudowa jest zdeformowana lub styki są utlenione.

W warsztacie „HelppA” Twoje inteligentne akcesorium zostanie naprawione w krótkim terminie. Możliwe jest zamówienie bezpłatnej przesyłki kurierskiej dla dostarczenia urządzenia do centrum serwisowego.

Ile kosztuje naprawa przycisku zasilania Apple Watch 3 42 mm w Warszawie?

Wymiana kabla przycisku włączenia nie jest prostą procedurą, ale możemy to zrobić. Nie możesz sam wymienić tego przycisku. Ale zrobimy dla Ciebie najlepszą cenę na wymianę przycisku włączenia w jabłkowym zegarku. Zawsze podchodzimy do biznesu ze świadomością i nie ustalamy wysokich cen. Cena wymiany Digital Crown Apple Watch 3 42 mm jest więcej niż zadowalająca.

 

Masz jeszcze skargi na działanie zegarka Apple Watch Series 3 42  mm? Przeglądaj Wszystkie Usterki Apple Watch.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług Apple Watch Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane Apple Watch Series 3 42 mm, aby chronić drogie szkło wyświetlacza

Opinie

Review Wymiana przycisku Power Apple Watch Series 3 42 mm.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Premiera: 12 października 2017 roku
Procesor: Apple S3
Wymiana przycisku Power Apple Watch Series 3 42 mm. Twój zegarek włącza się przy ładowaniu. Ale nie można ich włączyć za pomocą przycisku. Nie możesz otworzyć ostatnie aplikacji ani dokonać płatności w Apple Pay.

up-arrow
Szybki kontakt!
+
Wyślij!