Cennik napraw w HelppA

Wymiana zbitej szybki wyświetlacza Apple Watch 2 38 mm

© "HelppA" Serwis

Premiera: 16 września 2016 roku
Procesor: Apple S2
Wymiana szybki Apple Watch 2 38 mm w Warszawie jest potrzebna, gdy sam wyświetlacz i dotyk działają dobrze. Na obrazie nie ma plam ani pasków. Czujnik działa cały, a nie w połowie lub w większości. Taka operacja może przywrócić Twoje urządzenie do pełnego życia za niewielkie pieniądze.

Cena: 339 pln

Najczęstszą awarią zegarka Apple Watch jest zbita szybka Apple Watch 2 38 mm.

Firma Apple zawsze była o krok do przodu przed kolegami. Jako jedna z pierwszych stworzyła gadżet, który wcześniej można było zobaczyć tylko w filmach. To jest zegarek Apple Watch. Ten inteligentny zegarek pozwala jego właścicielowi być mobilnym i jednocześnie „w kontakcie”. Ale jego aktywne użycie często prowadzi do różnych awarii kruchej konstrukcji. 

Niezależnie od przyczyny, wymiana szybki Apple Watch 2 38 mm pomoże powrócić urządzenie w stan roboczy.

Może się to zdarzyć, gdy gadżet spadnie na twardą powierzchnię z dużej wysokości. Lub podczas silnego mechanicznego uderzenia w powierzchnię ekranu. Jesteśmy gotowi pomóc Ci powrócić do trybu zwykłego i wygodnego użytkowania Apple Watch.

Wymiana zbitej szybki Apple Watch 2 38 mm Warszawa 

jest niedrogą usługą dostępną w serwisie „HelppA”. Ważne jest jakościowe rozgrzanie urządzenia profesjonalnym sprzętem, aby osłabić przyczepność kleju na wyświetlaczu. Jednocześnie użycie specjalnych urządzeń jest obowiązkowe. Jeśli spróbujesz samodzielnie wymienić szkło, możesz przegrzać baterię Apple Watch, która po takiej manipulacji po prostu pęka. Zbita szybka iWatch 2 38 mm jest usuwana specjalnym cienkim ostrzem. Tylko wykwalifikowany serwisant może użyć takiego narzędzia, aby nie popsuć obudowy zegarka.

Wymiana szkła Apple Watch 2 38 mm Warszawa 

nie jest oferowana przez wiele centrum serwisowe. Taka praca powinna być zawsze wykonywana na odpowiednim poziomie. W serwisach często brakuje oryginalnych i wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu jakość, szybkość i niezawodność wykonywanej pracy pozostawiają wiele do życzenia. Zegarek po tym wygląda nieprecyzyjnie lub wymieniane szkło bardzo szybko się odkleja. Dlatego w celu naprawy drogiego gadżetu należy skontaktować się tylko z zaufanymi centrami serwisowymi.

Ile kosztuje wymiana szybki Apple Watch 2 38 mm w Warszawie?

Cena wymiany szybki Apple Watch 2 38 mm w serwisie „HelppA” jest bardzo niska. Jest znacznie niższa niż koszt całego wyświetlacza, a tym bardziej traconego czasu. Posiadamy własny magazyn z częściami zamiennymi i stale kupujemy części zamienne do napraw hurtowych od producenta. Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam dać 100% gwarancję sukcesu na wymianę szkła Apple Watch. Dlatego w naszym serwisie „HelppA” są najniższe ceny i najmniej czasu na naprawę i wymianę szkła iWatch 2 38 mm!

 

Masz jeszcze skargi na działanie zegarka Apple Watch Series 2 38  mm? Przeglądaj Wszystkie Usterki Apple Watch.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług Apple Watch Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane Apple Watch Series 2 38 mm, aby chronić drogie szkło wyświetlacza

Premiera: 16 września 2016 roku
Procesor: Apple S2
Wymiana szybki Apple Watch 2 38 mm w Warszawie jest potrzebna, gdy sam wyświetlacz i dotyk działają dobrze. Na obrazie nie ma plam ani pasków. Czujnik działa cały, a nie w połowie lub w większości. Taka operacja może przywrócić Twoje urządzenie do pełnego życia za niewielkie pieniądze.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности