Cennik napraw w HelppA

Wymiana szybki Apple Watch Series 5 40 mm w Warszawie

© "HelppA" Serwis

  • Wyświetlacz AMOLED Retina z Force Touch (1000 nitów)
  • W zależności od koperty:
   • Szkło Ion-X (koperty z aluminium)
   • Szkło szafirowe (koperty ze stali nierdzewnej)

  Сzas naprawy: 5 godzin

Cena: 659 pln

Wymiana szybki Apple Watch 5 40mm

Wymiana szybki Apple Watch Series 5 40 mm w WarszawieWymiana szybki Apple Watch Series 5 40 mm w Warszawie photo 1Wymiana szybki Apple Watch Series 5 40 mm w Warszawie photo 2Wymiana szybki Apple Watch Series 5 40 mm w Warszawie photo 3

Firma Apple zawsze była o krok do przodu przed kolegami. Jako jedna z pierwszych stworzyła gadżet, który wcześniej można było zobaczyć tylko w filmach. To jest zegarek Apple Watch. Ten inteligentny zegarek pozwala jego właścicielowi być mobilnym i jednocześnie „w kontakcie”. Ale jego aktywne użycie często prowadzi do różnych awarii kruchej konstrukcji. Najczęstszą awarią zegarka Apple Watch jest zbita szybka Apple Watch 5 40 mm.

Może się to zdarzyć, gdy gadżet spadnie na twardą powierzchnię z dużej wysokości. Lub podczas silnego mechanicznego uderzenia w powierzchnię ekranu. Niezależnie od przyczyny, wymiana szybki Apple Watch 5 40 mm pomoże powrócić urządzenie w stan roboczy. Jesteśmy gotowi pomóc Ci powrócić do trybu zwykłego i wygodnego użytkowania Apple Watch..

Wymiana zbitej szybki Apple Watch Warszawa jest niedrogą usługą dostępną w serwisie „HelppA”. Ważne jest jakościowe rozgrzanie urządzenia profesjonalnym sprzętem, aby osłabić przyczepność kleju na wyświetlaczu. Jednocześnie użycie specjalnych urządzeń jest obowiązkowe. Jeśli spróbujesz samodzielnie wymienić szkło, możesz przegrzać baterię Apple Watch, która po takiej manipulacji po prostu pęka. Zbita szybka iWatch 5 40 mm jest usuwana specjalnym cienkim ostrzem. Tylko wykwalifikowany serwisant może użyć takiego narzędzia, aby nie popsuć obudowy zegarka.

Wymiana szkła Apple Watch Warszawa nie jest oferowana przez wiele centrum serwisowe. Taka praca powinna być zawsze wykonywana na odpowiednim poziomie. W serwisach często brakuje oryginalnych i wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu jakość, szybkość i niezawodność wykonywanej pracy pozostawiają wiele do życzenia. Zegarek po tym wygląda nieprecyzyjnie lub wymieniane szkło bardzo szybko się odkleja. Dlatego w celu naprawy drogiego gadżetu należy skontaktować się tylko z zaufanymi centrami serwisowymi.

 

Ile kosztuje wymiana szybki Apple Watch 5 40mm w Warszawie?

Cena wymiany szybki Apple Watch 5 40 mm w serwisie „HelppA” jest bardzo niska. Jest znacznie niższa niż koszt całego wyświetlacza, a tym bardziej traconego czasu. Posiadamy własny magazyn z częściami zamiennymi i stale kupujemy części zamienne do napraw hurtowych od producenta. Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam dać 100% gwarancję sukcesu na wymianę szkła Apple Watch. Dlatego w naszym serwisie „HelppA” są najniższe ceny i najmniej czasu na naprawę i wymianę szkła iWatch 5!

 

Masz jeszcze skargi na działanie zegarka Apple Watch Series 5 40mm? Przeglądaj Wszystkie Usterki Apple Watch Series 5 40mm.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług Apple Watch Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane Apple Watch Series 5 40mm, aby chronić drogie szkło wyświetlacza

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности