Cennik napraw w HelppA

O nas

© "HelppA" Serwis

Dobra robota HelppA

Centrum serwisowy “HelppA” zapewnia szereg usług w zakresie naprawy ta diagnostyki sprzętu Apple. Gwarantujemy wysokiej jakości naprawy przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich analogów, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Nasi serwisanci są wykwalifikowanymi inżynierami z doświadczeniem ponad 10 lat. Używamy tylko profesjonalnego sprzętu i narzędzi.

Zadzwoń lub odwiedź nasze centrum serwisowe w celu konsultacji, a będziesz mile zaskoczony naszymi cenami i profesjonalizmem. Pomagamy ludziom osiągnąć szczęście!

Galeria prac
[grw place_photo="https://helppa.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo2-копия-e1607778803715.jpg" place_name="HELPPA Sp. z o. o. Serwis Apple Warszawa - naprawa iPhone, iPad, MacBook" place_id="ChIJ6bSQ79rLHkcRI01YE-knWT8" title="Recenzje HelppA" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

Nasze atuty

© "HelppA" Serwis

100% sukces wymiany szkła

Jesteśmy odpowiedzialni za twój LCD-moduł w trakcie naprawy i gwarantujemy sukces procedury wymiany szkła. Nawet w przypadku niepowodzenia jeśli wyświetlacz się pęknie lub będzie uszkodzony, instalujemy na Twój iPhone nowy wyświetlacz na własny koszt. Uwierz nam, że możemy reanimować każdy z Twoich modeli.

Stale się ulepszamy
Nowoczesny sprzęt

Naprawa sprzętu Apple to dla nas nie tylko praca, ale styl życia. Aby iść z duchem czasu, jesteśmy pierwsi i jedyni kto stworzył u siebie dział innowacji! Nasi pracownicy ściśle monitorują wypuszczenie nowego sprzętu i oprogramowania, od razu zapoznają się z wszystkimi subtelnościami i aktywnie wykorzystują otrzymaną wiedzę ta nowe technologię w swojej prace.

Wielojęzyczny serwis (4 języki)

Codziennie obsługujemy wielu ludzi, konsultujemy w różnych pytaniach, świadczymy różne usługi i jest dla nas bardzo ważne aby realizacja naszych usług była przeprowadzana w języku klienta. Na ten moment nasi konsultanci mogą swobodnie się komunikować w języku polskim, angielskim, ukraińskim ta rosyjskim.

Mówimy w 4 językach
helppa magazyn
Wszystkie części w naszym magazynie

Wykonujemy całą pracę niezwłocznie, ponieważ mamy własny magazyn części zamiennych - nie musisz marnować tygodni czekając, aż inny centrum serwisowe Apple “otrzyma” niezbędną część zamienną. Poza tym, w naszym przypadku możemy natychmiast sprawdzić wydajność części nie czekać na wymianę wadliwych, jeśli taka została “wysłana” przez zewnętrznego sprzedawcę.

Ekspresowa naprawa (od 10 minut)

Oczywiście eliminacja poważnych awarii sprzętu Apple wymaga trochę więcej czasu. Ale są takie, które specjalista wyeliminuje w ciągu 10 minut, a Ty nazwiesz go czarodziejem! Nie, oczywiście że nie jesteśmy czarodziejami, ale ogromne doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt pozwala nam dosłownie “tworzyć cuda”!

Ekspresowa naprawa Apple w
Rabaty dla klientów w
Rabaty dla stałych klientów

Okazujemy absolutny szacunek naszym klientom i naprawy Apple iPhone wykonujemy sumiennie. No i kto odmówi od proponowanej zniżki lub prezenta? My - na pewno nie! Dlatego podoba nam się robić dla swoich klientów prezenty, rabaty ta różne akcję. Na pewno zgodzisz się, że nie ma nic przyjemniejszego za to, kiedy widzisz radość na twarzy swoich klientów. Zwłaszcza jeśli przyniosłeś mu tę radość ty!

10 lat doświadczenia naprawy Apple

Pamiętacie, jak wyglądał pierwszy iPhone? Cud! Aluminiowa obudowa, chromowana ramka wyświetlacza! W nim po raz pierwszy zastosowano technologię pracy kilkoma palcami. A iPod Classic? Jeszcze z monochromatycznym wyświetlaczem. Takie “grubasy”, są teraz to jest nawet zabawne. A my naprawdę pamiętamy je od środka! Jak było wszystko ułożone w środku, jakie mieli problemy i jak je rozwiązywaliśmy. I to było w 2007-m roku. Kto jest zainteresowany, może obliczyć “wiek” naszego doświadczenia!

10 lat doświadczenia naprawy Apple
Ogromny wybór akcesoriów Apple w
Ogromny wybór akcesoriów

Akcesoria Apple staje się coraz bardziej popularne. Dzisiaj w internecie jest prezentowany ogromny wybór tych produktów, który umożliwia wybrać to, czego chcesz, w zależności od preferencji smakowych. U nas możesz kupić akcesoria Apple nie tylko dla konkretnego modelu iPhone czy iPad, ale także uniwersalne.

Blisko nas zawsze jest parking

Spacery i jazda rowerem są bardzo przydatne. Ale jeśli Twój sposób poruszania się miastem jest samochód - zadbamy o to, żeby u Ciebie zawsze była możliwość zaparkować swój samochód jak najbliżej jednego z naszych punktów serwisowych. Mapa pobliskich parkingów z danymi geolokacyjnymi i zaleceniami dotyczącymi wyboru, są zawsze dostępne na naszej stronie internetowej.

Blisko
up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности