Cennik napraw w HelppA

Naprawa Inna Firma Warszawa

© "HelppA" Serwis

wymiana szkła we wszystkich telefonach komórkowych

Naprawa Inna Firma cennik - Centrum serwisowe HelppA zapewnia szeroki zakres usług naprawczych i diagnostycznych firmy Samsung. Gwarantujemy wysokiej jakości naprawy przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich analogów, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Zostaw opinię

Rozbiło się szkło w telefonie Samsung lub Huawei? Co robić i gdzie wymienić?

Kupując nowy telefon, udzielamy znaczną rolę szkłu, które powinno być tak mocne i wysokiej jakości, jak to możliwe. Mimo to możemy napotkać problem kiedy szkło w telefonie może się rozbić. Na ekranie pojawiają się małe pęknięcia i zadrapania. Wyjście z tej sytuacji jest oczywiste – pilna wymiana szkła w centrum serwisowym „HelppA”. W końcu jest to o wiele tańsze niż kupowanie nowego gadżetu.

Jak jest zrobiony wyświetlacz telefonu?

W nowoczesnych telefonach wyświetlacz i szkło ochronne/dotykowe stanowią integralną część – moduł wyświetlacza. Szkło ochronne/dotykowe jest przyklejone do wyświetlacza na całej powierzchni przezroczystym klejem optycznym. A jeśli konieczna jest wymiana szkła ochronnego lub dotykowego, należy wymienić cały moduł wyświetlacza telefonu.

Nasz profesjonalny sprzęt pozwala oddzielić moduł wyświetlacza – zdjąć szkło ochronne lub dotykowe z wyświetlacza bez uszkodzenia samego wyświetlacza. Następnie instaluje się nowe szkło ochronne/dotykowe za pomocą specjalnego przezroczystego kleju.

Utworzenie nowego modułu wyświetlacza odbywa się w specjalnym zacisku. On pozwala zamocować nowe szkło z wielką dokładnością i wytrzymać wszystkie niezbędne parametry.

Dzięki temu otrzymany moduł wyświetlacza praktycznie nie różni się od oryginalnego i idealnie pasuje do telefonu. Dostajesz telefon, jak z fabryki z oryginalnym wyświetlaczem. Którego jakość jest jeszcze wyższa niż w przypadku kopii o wysokiej jakości.

Najczęstsze przyczyny awarii

Spójrzmy na najczęstsze usterki, w których musisz wymienić rozbite szkło w telefonie:

Uszkodzenia mechaniczne – duży ekran to jest super, ale z tego powodu jest narażony na częste uszkodzenia. W większości nowoczesnych telefonów czujnik i wyświetlacz stanowią jedną jednostkę. W takim przypadku może być konieczne rozdzielenie warstw modułu wyświetlacza.

Czujnik nie reaguje na dotyk – w niektórych przypadkach kalibracja czujnika może pomóc. Ale jeśli masz duży ekran, problem pojawia się z różnych powodów. Nie oryginalna lub niepoprawnie sklejona folia, dużo pęknięć i rys, wilgoć, która dostała się do telefonu. Diagnoza za pomocą specjalnego sprzętu w „HelppA” pomoże dokładniej określić powstały problem.

Wilgoć – to jest największy wróg każdego telefonu. Jeśli zauważysz, że płyn dostał się do Twojego urządzenia, a do tego jeszcze szkło zostało rozbite, nie wahaj się i skontaktuj się z serwisem. Jeśli telefon nadal działa po zawilgoceniu, to z czasem usterki mogą ujawnić się i już nic nie będzie możliwe do zrobienia.

Rozwarstwienie kabla czujnika – pomimo tego, że to jest znana marka nikt nie jest ubezpieczony na możliwość wystąpienia wad produkcyjnych (szkło niskiej jakości lub wadliwe szkło). W takim przypadku czujnik przestaje odpowiadać na Twoje żądania. Aby rozwiązać ten problem, musisz skontaktować się ze specjalistami z „HelppA”, oni wymienią rozbite szkło na nowe.

Jak działa naprawa w naszym centrum serwisowym?

Dła czego „HelppA”?

Gdy szkło pękło w telefonie, nie zaczynaj wymiany w domu. W końcu do tego problemu można dodać takie problemy, jak woda dostająca się do pętli, jej rozwarstwienie i wiele innych. Dlatego nie trać czasu i skontaktuj się z profesjonalistami z centrum serwisowego „HelppA”. Nasi inżynierowie mają duże doświadczenie i poradzą sobie z uszkodzeniami o dowolnej złożoności.

Zapewniamy gwarancję na wszystkie rodzaje prac. Postaramy się zapewnić Ci pełną konsultację i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. Naprawa jest przeprowadzana w jasno określonych ramach czasowych, możliwa jest również pilna naprawa, która jest przeprowadzana w ciągu kilku godzin.

Ile kosztuje wymiana szkła Samsung lub Xiaomi?

Nasi klienci często są zainteresowani pytaniem „Ile kosztuje wymiana szkła w telefonie?”. Oferujemy usługę „Wymiana szkła ochronnego/dotykowego telefonu komórkowego bez wymiany wyświetlacza”.

Wymienimy szkło, nawet jeśli producent telefonu zapewnia tylko blokową wymianę modułu wyświetlacza. Tak na przykład w modelach telefonów:

Samsung

G950 Galaxy S8, G955 Galaxy S8 plus, Samsung N950 Galaxy Note 8, Samsung G960 Galaxy S9, G965 Galaxy S9 Plus, Samsung N960 Galaxy Note 9, Samsung G973 Galaxy S10, Samsung G975 Galaxy S10 Plus, Samsung G970 Galaxy S10e, Samsung N770 Note 10 Lite, Samsung N970 Note 10, Samsung N975 Galaxy Note 10 Plus, Samsung A5, Samsung A7, Samsung A30, Samsung A50, Samsung A51, Samsung A40, Samsung J2, Samsung J3, Samsung J5, Samsung J7

XiaoMi:

Mi5, Mi5 Pro, Mi5S, Mi5S Plus, Mi5c, Mi Note 2, Mi Max, Mi Max 2, Mi Mix, Redmi 4, Redmi 4 Pro, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi Note 4, Redmi Pro, Redmi 5, Redmi 5 Pro, Redmi 5X, Redmi 5A, Redmi Note 5, Redmi Note Pro, Redmi 5, Redmi 6 Pro, Redmi 6X, Redmi 6A, Redmi Note 6, Redmi 7, Redmi 7 Pro, Redmi 7X, Redmi 7A, Redmi Note 7, Redmi 8, Redmi 8 Pro, Redmi 8X, Redmi 8A, Redmi Note 8,

Huawei: P30, P30 Lite, P30 Pro, P40, P40 Lite, P40 Pro, Y5, Y6, Y7, P Smart, Nova, P9, P10, P8.

Huawei:

Honor 30, Huawei Huawei P40, Huawei P30, Huawei P20, Huawei P Smart, Huawei P10, Huawei Nova 6, Huawei Nova 5, Huawei Nova 4, Huawei Nova 3,Huawei  Nova 2, Plus,Huawei  Y6, Huawei Y9, Huawei Y5, Huawei Y7 Prime, Huawei Y6, Huawei Y6 Pro, Huawei Y3, Lite, Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Lite, Huawei Mate 10, Mate 9

Meizu:

Meizu Pro 7, Meizu Pro 7 Plus, Meizu MX6, Meizu M5 Note, Meizu M6, Meizu Note 8, Meizu Note 9, Meizu C9, Meizu M8, Meizu M8C, Meizu X8, Meizu M6 Note, Meizu C9 Pro, Meizu 16X, Meizu 15, Meizu M6T, Meizu M6S, Meizu 15 Plus, Meizu 16 Plus.

Lenovo:

S5, S6, Z5, Z6, Z5S, K5, K6, K5 Pro, K5 Play, Lenovo Tab M10, Lenovo Tab E10

Nasze wyposażenie pozwala wymienić szybę ochronną lub dotykową bez całkowitej wymiany modułu wyświetlacza.

Ta operacja pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze na komponentach (szkło kosztuje znacznie taniej niż moduł wyświetlacza), ale także zagwarantować jakość oryginalnego wyświetlacza, który nie podlega wymianie.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности