Cennik napraw w HelppA

Naprawa AirPods Warszawa

© "HelppA" Serwis

Serwis AirPods

Naprawa AirPods cennik - Centrum serwisowe HelppA zapewnia szeroki zakres usług naprawczych i diagnostycznych dla strąków Apple Air. Gwarantujemy wysokiej jakości naprawy przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich analogów, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta.

Zostaw opinię

Serwis AirPods w Warszawie

Jeżeli czytasz ten artykuł prawdopodobnie masz jakiś problem ze swoim urządzeniem. Chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem!

Nowy standard

Świat zmienił się na zawsze, gdy firma Apple zaoferowała nam słuchawki bezprzewodowe AirPods. To oni ustanowili nowy standard jakości dźwięku, wygody i czasu pracy. A po wypróbowaniu tych wyrafinowanych, lekkich, krystalicznie-białych słuchawek AirPods prawdopodobnie nigdy nie wrócisz do innych opcji. Gdy Twoje ulubione słuchawki nagle przestają działać lub ulegają awarii, to może Cię zaskoczyć! Nic strasznego! Specjaliści centrum serwisowego HelppA są zawsze gotowi Ci pomóc i przeprowadzić naprawę słuchawek bezprzewodowych z Kalifornii.

AirPods cicho grają

Jest to najczęstszy problem, z którym użytkownicy kontaktują się z centrum serwisowym. Objawy problemu:

Mamy dobrą wiadomość dla naszych gości. W większości przypadków problem ten związany jest z zanieczyszczeniem słuchawek siarką i innymi drobnymi cząsteczkami. I jest to całkowicie do rozwiązania w centrum serwisowym. Profesjonalne usuwanie siarki odbywa się w ciągu 1-2 godzin przy użyciu specjalnych roztworów i specjalnego sprzętu. Po tych pracach dźwięk słuchawek będzie tak czysty, jak pierwszego dnia po ich nabyciu. Oczywiście, jeśli problem jest dokładnie z tym związany.

Uwaga: specjaliści naszego centrum serwisowego zdecydowanie NIE zalecają samodzielnego czyszczenia AirPods. Po pierwsze, problemem może wcale nie polegać  w zanieczyszczeniu. Co jest przyczyną awarii – można zrozumieć dopiero po diagnozie w centrum serwisowym. Po drugie, i to jest najważniejsze, dzięki samodzielnej próbie czyszczenia słuchawek możesz wbić siarkę do konstrukcji. Po czym naprawa AirPods stanie się niemożliwa nawet w centrum serwisowym.

AirPods rozładowuje etui ładującę

Umieszczasz słuchawki do etui ładującego dla ładowania, ale samo etui rozładowuje się zamiast tego żeby ładować? Teraz go wystarcza tylko na 2-3 godziny zamiast 25-30 godzin bez doładowania? Zgodnie z doświadczeniem naszych specjalistów dzieje się tak zwykle, gdy w jednej ze słuchawek jest zwarcie. Naprawa AirPods Warszawa najprawdopodobniej będzie wymagać wymiany uszkodzonej słuchawki, po czym wszystko wraca do normy.

Etui ładujące nie ładuje się

Jest to dość niezwykła sytuacja, ale może się zdarzyć czasami. W takim przypadku musisz wymienić etui, oferujemy to w naszym centrum serwisowym.

Słuchawki nie ładują się

Jeśli etui ładujące nie jest całkowicie rozładowane, to z reguły problem dotyczy jednej ze słuchawek. W takim przypadku naprawa AirPods nie jest możliwa, ale wymiana jednej z uszkodzonych słuchawek rozwiąże problem.

Zbyt szybko rozładowują się słuchawki? Pomoże Ci usługa – airpods wymiana baterii

Zwykle AirPods powinni zapewniać do 2,5 godzin ciągłego dźwięku podczas słuchania muzyki. Jeśli ładowanie słuchawek wystarcza tylko na godzinę lub mniej, jest to powodem, aby pomyśleć o wymianie baterii airpods. Airpods wymiana baterii cena jest znacznie niższa niż zakup nowych słuchawek!

Słuchawki nie łączą się z telefonem

Problem może dotyczyć samych słuchawek, diagnostyka pokaże, które dalsze działania będą prawidłowe. Ale dość często dzieje się tak, gdy próbujesz połączyć je z urządzeniem, które nie jest do tego przeznaczone (na przykład telefon z Androidem).

Słuchawki zostały uszkodzone mechanicznie

AirPods to małe, kompaktowe urządzenie, dzięki czemu mogą łatwo paść ofiarą zaniedbania (na przykład łatwo na nie nastąpić lub zmiażdżyć). W takim przypadku oferujemy Ci wymianę uszkodzonych słuchawek.

Do słuchawek dostała się wilgoć

Należy pamiętać, że AirPods NIE są wodoodporne i jest mało prawdopodobne, aby przetrwały nurkowanie w basenie lub podczas ulewnego deszczu. Ponadto, jeśli Twoje słuchawki są nadal objęte gwarancją, wniknięcie płynu pozbawi Cię możliwości skorzystania z wymiany gwarancyjnej. Jeśli tak się stanie z Twoimi AirPods, możemy zaoferować płatną wymianę.

Utrata słuchawek lub etui

Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja, ale wszystko można naprawić. Skontaktuj się z nami i kup słuchawki lub etui ładujące, w zamian zgubionych!!

Nasze prace

© "HelppA" Serwis

wymiana baterii airpods bateria airpods
up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности