Cennik napraw w HelppA

Naprawa Face ID na iPhonie

unieś iPhonea nieco wyżej niżej naprawa

Wszystkie czujniki i kamery potrzebne do systemu identyfikacji twarzy znajdują się w górnej części ekranu iPhone’a X. W celu rozpoznania właściciela projektor podczerwieni przesyła w twarz ponad 30 tysięcy punktów, a emiter podczerwieni oświetla obraz (dzięki temu Face ID działa w ciemności). Następnie kamera na podczerwień odczytuje punkty, a iPhone porównuje otrzymane informacje z twarzą właściciela. Możesz zobaczyć, jak wygląda 30 tysięcy punktów na tym filmie od @verge:

 

W przypadku Touch ID użytkownik musiał najpierw zarejestrować swoje odciski palców, dotykając czujnika kilka razy. Po 10-15 różnych dotknięciach smartfon kończy rejestrację.

 

Podobnie jest z Face ID: użytkownik musi zarejestrować swoją twarz. Proces jest dość prosty: użytkownik po prostu patrzy na telefon tak, jak robi to na co dzień, a następnie powoli obraca głowę w kółko, rejestrując w ten sposób twarz w różnych pozycjach.

 

To kończy rejestrację i telefon jest gotowy do odblokowania. Ta procedura rejestracji jest niesamowicie szybka.

Unieś iPhone`a nieco wyżej / niżej?

Wilgoć lub silny wstrząs mogą spowodować nieprawidłowe działanie projektora punktów podczerwieni i nie oświetlić twarzy. Oczywiście kamera na podczerwień nie widzi punktów odbitych od Twojej twarzy, a iPhone zapisze „umieść iPhone’a wyżej / niżej”.

Zastanawiacie się, ile kosztuje naprawa face ID?

Niestety naprawa face ID nie jest oferowana przez Apple. Zdajemy sobie natomiast sprawę, że wprowadzanie za każdym razem hasła, do odblokowania telefonu jest, krótko mówiąc, niewygodne.

Dlatego, czym prędzej przyjdźcie do nas, do Helppa. Jeśli macie problem z face ID naprawa u nas jest, jak najbardziej możliwa. Nasze usługi w tym zakresie to, m.in.: naprawa face ID iPhone X, oraz naprawa face ID iPhone XS. Gdy tylko pojawi się problem, nasi specjaliści chętnie go rozwiążą.

Dziś wykonujemy naprawy Face ID:

 • iPhone X Face ID naprawa

 • naprawa Face ID iPhone XS

 • iPhone XS MAX naprawa Face ID

 • naprawa Face ID iPhone XR

 • naprawa Face ID iPhone 11

 • wymiana Face ID iPhone 11 PRO

 • naprawa Face ID iPhone 11 PRO MAX

 • naprawa Face ID iPhone 12 Mini

 • Face ID iPhone 12 naprawa

 • naprawa Face ID iPhone 12 PRO

 • naprawa Face ID iPhone 12 PRO MAX

Zawsze nadążamy z duchem czasu i naprawiamy najnowsze modele

Ile kosztuje naprawa face id?

Wystarczy kliknąć na powyższy link, a zobaczysz, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

Subskrybuj żeby nie przegapić coś interesującego

whatsapp instagram facebook telegram youtube
-->
up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности