Cennik napraw w HelppA

iPhone 11 Naprawa Serwis

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 11 w Warszawie Cena

 

A2111, A2221, A2223

Wyświetlacz

Wymiana dotyku iPhone 11

„Ważny komunikat” nie jest wyświetlany

499 zł

Bateria iPhone 11

Naprawa Obudowy iPhone 11

Kamery

Płyta główna

Zalany iPhone 11

od 99 zł

Inna Naprawa

phone

Najczęstsze awarie iPhone’a 11

Premiera nowego iPhone’a 11 była otoczona plotkami od czasu, gdy pojawiły się pierwsze informacje wewnętrzne. Użytkownicy spodziewali się nowego procesora A13, podwójnego aparatu, ulepszonego Face ID i dłuższego czasu pracy na baterii.
Urządzenie ma baterię o pojemności 3110 mAh (w iPhonie XR było to 2942 mAh), która sprawi, że zapomnisz o ładowarce przez 24 godziny aktywnego użytkowania.

Następca iPhone’a XR zachwyca nowymi funkcjami, ale jak każda technika jest podatny na awarie. Dziś my – zespół HelppA – powiemy Wam, jakie problemy możecie napotkać z iPhone’m 11.

Wymiana szybki wyświetlacza iPhone’a 11

Tak, ekran w telefonie iPhone 11 nie zmienił się zbytnio. Nadal ma ten sam wyświetlacz IPS, co poprzednio, o przekątnej 6,1 cala. Wyświetlacz jest nadal pokryty szkłem ochronnym tej samej jakości. Oznacza to, że ma te same problemy, co poprzednia seria – kruchy ekran.

Jasne, że szkło ochronne i odporne na wstrząsy etui zmniejszą ryzyko uszkodzenia, ale jeśli telefon mocno upadnie lub uderzy o twardą powierzchnię, nieuchronnie dojdzie do pęknięć, odprysków lub drobnych zarysowań.

Wielu użytkowników zaniedbuje niezwłoczną naprawę takich uszkodzeń, ale takie postępowanie tylko pogłębia problem. Pojawienie się pęknięć na ekranie zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia całej matrycy IPS przy kolejnych, nawet niewielkich upadkach.

Wymiana szybki iPhone’a jest wprawdzie delikatną procedurą, ale pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na naprawach i zachować oryginalny ekran IPS.

W Helppa ponownie sklejamy szkło, stosując technologię fabryczną (folia OCA), która jest używana podczas montażu modułów wyświetlaczy w fabrykach Apple.

Wymiana wyświetlacza iPhone’a 11

Jest to jedna z najbardziej popularnych usług w HelppA. Po upadku na wyświetlaczu mogą pojawić się czarne plamy, smugi lub matryca może w ogóle przestać wyświetlać obraz. W takim przypadku wymiana modułu wyświetlacza w telefonie iPhone 11 pozwoli przywrócić działanie smartfona.

Używamy oryginalnych lub wysokiej jakości części zamiennych, a nasza usługa transferu True Tone jest wliczona w cenę. Po wymianie wyświetlacza technik przywraca szczelność urządzenia.

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности