Cennik napraw w HelppA

Serwis ta naprawa iPhone 12 (A2172, A2402, A2403, A2404)

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 12 w Warszawie Cena

 

Naprawa iPhone 12 w Warszawie i całej Polsce

iPhone 12 stał się nowością w 2020 roku i od razu zdobył popularność wśród użytkowników Apple. Smartfon wyróżnia się nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale także właściwościami, wśród których należy wymienić następujące:

  • Wyświetlacz Super Retina XDR o częstotliwości odświeżania 60 Hz. To właśnie on stał się cechą charakterystyczną tego smartfona. Producent wyposażył ekran iPhone’a 12 w unikalną ochronę Ceramic Shield, co 4-krotnie zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia wyświetlacza;
  • Procesor A14 Bionic, który jest najszybszy wśród iPhone’ów;
  • Aparat, a właściwie dwa aparaty: szerokokątny i ultraszerokokątny.

Niestety, użytkownicy nie zawsze dbają o swoje urządzenia, co oznacza, że profesjonalna naprawa iPhone’a 12 (A2172, A2402, A2403, A2404) może być potrzebna w każdym, nawet najbardziej nieodpowiednim momencie. Główne powody leczenia w serwisie to wymiana szybki, ekranu, baterii i wymiana obudowy, a także naprawa iPhone’a 12 po zalaniu wodą. Każda usterka może zostać naprawiona przez techników w centrum serwisowym HelppA w Warszawie.

Wymiana wyświetlacza iPhone’a 12

Ekran iPhone’a 12 często wymaga wymiany w następujących przypadkach:

  • Wyświetlacz jest pokryty ciemnymi plamami;
  • Pojawiają się pionowe kolorowe paski;
  • Dotyk nie działa prawidłowo lub w ogóle nie reaguje.

W centrum serwisowym HelppA wymiana wyświetlacza iPhone’a 12 trwa zaledwie kilka godzin. W tym czasie mistrz przeprowadzi diagnostykę, aby upewnić się, że usługa jest rzeczywiście potrzebna, a następnie zdemontuje stary ekran i zainstaluje nowy. Możemy zaoferować zarówno oryginalne wyświetlacze, jak i bardzo wysokiej jakości kopie na wymianę.

Wymiana szybki wyświetlacza iPhone’a 12

Jak wspomniano wcześniej, przednia szyba iPhone’a 12 ma solidną ochronę. Ale nawet ona nie wytrzyma silnego uderzenia, jeśli urządzenie zostanie upuszczone na twardą powierzchnię, i może ulec pęknięciu.

Cena wymiany ekranu iPhone’a 12 jest dość wysoka. Dlatego, jeśli po uszkodzeniu szybki wyświetlacz pozostaje nienaruszony (brak zniekształceń obrazu, a dotyk jest w pełni funkcjonalny), zawsze zalecamy wymianę same szybki.

Wymiana zbitej szybki iPhone’a 12 (modele A2172, A2402, A2403, A2404) to ułamek kosztów od wymiany całego modułu ekranu. Do wymiany szkła iPhone’a 12 w serwisie HelppA używa się wyłącznie profesjonalnego sprzętu i specjalnych narzędzi.

W niektórych przypadkach po upadku sam wyświetlacz pozostaje nienaruszony lub pojawiają się na nim pęknięcia, ale dotyk przestaje działać prawidłowo. W takim przypadku specjaliści z Centrum Serwisowego HelppA oferują wymianę szyby wraz z czujnikiem dotyku. Ta naprawa jest niedroga i pozwala zachować oryginalny wyświetlacz i używać go z nowym panelem dotykowym. Używamy oryginalnych paneli dotykowych.

iPhone 12 wymiana tylnej szybki

Podobnie jak u poprzednika, tył iPhone’a 12 jest wykonany ze szkła. Umożliwia to korzystanie z ładowania bezprzewodowego, ale zwiększa ryzyko uszkodzenia szklanych elementów iPhone’a 12 w razie upuszczenia go.

W naszym centrum serwisowym do wymiany tylnej szyby w iPhone’ie 12 używamy nowoczesnego lasera. Wiązka lasera wypala klej, który przytrzymuje tylną szybę, co znacznie ułatwia usuwanie odłamków stłuczonego szkła.

Dzięki zastosowaniu lasera procedura wymiany tylnej szyby iPhone’a 12 trwa kilka godzin, a nowa szyba będzie idealnie dopasowana. Nie trzeba będzie demontować smartfona, co zwiększy prawdopodobieństwo zachowania jego wodoodporności.

Jeśli spróbujesz usunąć pękniętą szybkę inną metodą, zajmie to znacznie więcej czasu, konieczny będzie demontaż całego urządzenia, a zamontowanie idealnie nowej szybki będzie bardzo trudne.

Wymiana baterii w iPhone 12

Bateria może stracić swoją pojemność w miarę upływu czasu użytkowania (naturalne zużycie) lub stać się niezdatna do użytku z innych powodów:

  • nagłe zmiany temperatury;
  • Przenikanie wilgoci do wnętrza obudowy smartfona;
  • Używanie ładowarek niskiej jakości.

Więcej informacji o tym, jak zachować żywotność baterii iPhone’a, można znaleźć w tym artykule.

Wymiana baterii iPhone’a 12 w centrum serwisowym HelppA trwa około 30 minut. Usługę tę można zamówić w Warszawie lub za pośrednictwem naprawy wysyłkowej z dowolnego miasta w kraju.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности