Cennik napraw w HelppA

iPhone 12 Pro Max Naprawa Serwis

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 12 Pro Max w Warszawie Cena

 

Naprawa iPhone 12 Pro Max w Warszawie

iPhone 12 Pro Max, jak każdy inny produkt Apple, to urządzenie wysokiej jakości, wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów. Niestety, nawet najbardziej rewolucyjne urządzenie ma tendencję do psucia się. W takim przypadku bardzo ważne jest, aby skontaktować się z profesjonalnym serwisem. To jest właśnie to, o co chodzi w Centrum Serwisowym HelppA. Wykonujemy wszelkie naprawy Twojego iPhone 12 Pro Max i udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max

Uszkodzone szkło nie tylko wpływa na wygląd iPhone’a 12 Pro Max, lecz także zwiększa szanse na dalsze uszkodzenia telefonu, takie jak uszkodzenie wyświetlacza. Pęknięta szyba to bardzo częsty problem, z którym zgłaszają się do nas klienci, a nasz serwis specjalizuje się w tego typu naprawach. Jeśli potrzebujesz wymienić szybę w iPhone 12 Pro Max – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści błyskawicznie wymienią rozbitą szybę.

Wymiana ekranu iPhone 12 Pro Max

Uszkodzony wyświetlacz to poważna usterka, która może sprawić, że korzystanie z iPhone’a stanie się niewygodne. W najgorszych sytuacjach może dojść do uszkodzenia dotyku i wtedy korzystanie z urządzenia staje się niemożliwe. Przede wszystkim dla osób zmagających się z którymkolwiek z problemów z poniższej listy:

  • Zajmujemy się naprawą iPhone’ów w sposób kompleksowy, dlatego wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro Max nie stanowi dla nas problemu.
  • Nasi specjaliści serwisowi są w stanie wykonać taką naprawę w ciągu zaledwie 30 minut, dlatego zapraszamy do naszego centrum serwisowego. Tutaj możesz zostawić swój telefon osobiście. Dostępne również dostawą kurierską na terenie całej Polski.

Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max

Niestety, bateria litowo-jonowa, jak każda inna bateria, z czasem traci swoje właściwości. Pierwszym objawem jest znaczne skrócenie czasu pracy. Możliwe jest, że smartfon zacznie się przegrzewać lub nawet wyłączy się (zwłaszcza w niskich temperaturach). Jeśli zauważysz pęknięcia na tylnej szybie lub nienaturalnie wystający wyświetlacz, powinieneś być ostrzeżony! Przy wystąpieniu tych objawów zalecamy również sprawdzenie stanu baterii w ustawieniach. Po 500 cyklach ładowania, akumulator osiąga około 80% swojej pierwotnej pojemności. A to est to prawie minimum. Dlatego powinieneś jak najszybciej odwiedzić centrum serwisowe „HelppA” w celu wymiany baterii iPhone’a 12 Pro Max.

Jak naładować baterię iPhone’a, aby działała dłużej – dowiedz się więcej w tym artykule

 

up-arrow
12 Pro Max Promocja
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
szkło hartowane 12 Pro Max
szkło hartowane 12 pro max
szkło hartowane promocja
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности