Cennik napraw w HelppA

Serwis ta naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie Cena

 

Naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie

iPhone 12 Pro to zdecydowanie telefon pełen elegancji i stylu, który może zachwycić każdego zwolennika urządzeń Apple. Niestety, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że piękno tych urządzeń może być kruche. Same temu czasem najzwyklejsza chwila nieuwagi może skończyć się upadkiem urządzenia, który może uszkodzić telefon zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

Wymiana szybki wyświetlacza iPhone’a 12 Pro

Pęknięty ekran to nie tylko obniżenie walorów estetycznych urządzenia, ale także ryzyko wystąpienia dodatkowych usterek, łącznie z wyświetlaczem i dotykiem. Same dlatego najlepiej nie zwlekać z wymianą.

Warunkami koniecznymi do skorzystania z usługi wymiany szkła w iPhone 12 Pro są:

  • Prawidłowe działanie czujnika;
  • Wyświetlanie obrazu na pełnym ekranie bez zniekształceń.

W centrum serwisowym HelppA pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy na co dzień stykają się z podobnymi problemami. Używając oryginalnych części i najnowocześniejszych narzędzi, poradzą sobie z wymianą szyby w jak najkrótszym czasie. Możesz odwiedzić nasze centrum serwisowe w Warszawie lub skorzystać z usługi kurierskiej, aby dostarczyć do nas swoje urządzenie.

Wymiana ekranu iPhone’a 12 Pro

W większości przypadków uszkodzenie ekranu uniemożliwia korzystanie ze smartfona, w takim przypadku wymiana modułu ekranu staje się nieunikniona. HelppA to serwis, który od wielu lat z powodzeniem naprawia takie usterki. Używamy tylko najlepszych części zamiennych, nie stosujemy tanich i niskiej jakości zamienników, dzięki czemu masz pewność co do jakości podzespołów. Twój nowy ekran jest objęty gwarancją po zakończeniu naprawy. Upewnimy się, że wymiana ekranu iPhone’a 12 Pro nastąpi jak najszybciej! Oprócz samej naprawy Państwa urządzenie jest również testowane zarówno przed jak i po naprawie.

Wymiana tylnej szybki iPhone’a 12 Pro

Od 2019 roku firma Apple produkuje tylny panel swoich smartfonów iPhone ze szkła. Stało się to konieczne ze względu na zastosowanie w nowych modelach bezprzewodowego ładowania. Apple stosuje szkło hartowane, które jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Niestety szkło to wciąż szkło. A każde szkło można rozbić. Z tego względu tylna szyba iPhone’a 12 Pro również ma duże szanse pęknąć w wyniku upadku.

W naszym centrum serwisowym używamy zaawansowanego technologicznie lasera do wymiany tylnej szyby iPhone’a 12 Pro (A2341, A2406, A2407, A2408). Wiązka lasera wypala warstwę kleju, która jest przymocowana do tylnej szyby, w wyniku tej operacji znacznie łatwiej jest usunąć odłamki rozbitej tylnej szyby. Wymiana tylnej szyby iPhone 12 Pro za pomocą lasera zajmie tylko kilka godzin. Nowe szkło będzie idealnie pasować do metalowej podstawy obudowy. Technicy z HelppA nie będą musieli nawet rozbierać smartfona, co oznacza, że po naprawie iPhone 12 Pro pozostanie wodoodporny w takim stopniu, jak nowy.

Jeśli spróbujesz usunąć pękniętą szybkę w inny sposób, będzie to trwało znacznie dłużej, konieczne będzie rozebranie całego urządzenia, utracona zostanie wodoodporność, a zamontowanie idealnie nowej szybki będzie bardzo trudne. Jeśli pęknie szkiełko aparatu tylnego iPhone’a 12 Pro, nie musisz wymieniać całej szybki tylnej. Szybkę aparatu można wymienić oddzielnie od reszty. A nasi technicy mogą to zrobić w krótkim czasie

Wymiana baterii w iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro ma baterię o pojemności 2775 mAh, co wystarcza na 1 dzień pełnego użytkowania. Niestety, z czasem pojemność oryginalnego akumulatora zaczyna się zmniejszać, co zmusza urządzenie do częstszego ładowania.

W skrajnych przypadkach telefon może się wyłączyć w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Jeśli czas pracy baterii iPhone’a 12 Pro spadnie poniżej 80%, należy skontaktować się z centrum serwisowym.

W HelppA oferujemy wymianę baterii iPhone’a 12 Pro w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i dostępowi do oryginalnych części zamiennych możemy zapewnić najwyższy poziom usług.

Więcej informacji o tym, jak zachować żywotność baterii iPhone’a, można znaleźć w tym artykule.

Dlaczego warto zlecić naprawę iPhone’a 12 Pro w Centrum Serwisowym HelppA?

  • Od 2014 roku zgromadziliśmy bogate doświadczenie w zakresie naprawy urządzeń Apple;
  • Większość napraw jest wykonywana w tym samym dniu;
  • Posiadamy rozległą wiedzę, która pozwala nam podejmować się napraw, których inne serwisy nie chcą się podjąć;
  • posiadamy niezbędny sprzęt do wymiany szkła niezależnie od ekranu, zachowując oryginalną matrycę;
  • na wszystkie nasze naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji i oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia;
  • Urządzenie można dostarczyć do nas w celu naprawy osobiście lub skorzystać z bezpłatnej usługi kurierskiej.

 

 

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности