Cennik napraw w HelppA

Serwis ta naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie Cena

 

Naprawa iPhone 12 Pro w Warszawie

iPhone 12 Pro to zdecydowanie telefon pełen elegancji i stylu, który może zachwycić każdego zwolennika urządzeń Apple. Niestety, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że piękno tych urządzeń może być kruche. Same temu czasem najzwyklejsza chwila nieuwagi może skończyć się upadkiem urządzenia, który może uszkodzić telefon zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

Wymiana szybki wyświetlacza iPhone’a 12 Pro

Pęknięty ekran to nie tylko obniżenie walorów estetycznych urządzenia, ale także ryzyko wystąpienia dodatkowych usterek, łącznie z wyświetlaczem i dotykiem. Same dlatego najlepiej nie zwlekać z wymianą.

Warunkami koniecznymi do skorzystania z usługi wymiany szkła w iPhone 12 Pro są:

  • Prawidłowe działanie czujnika;
  • Wyświetlanie obrazu na pełnym ekranie bez zniekształceń.

W centrum serwisowym HelppA pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy na co dzień stykają się z podobnymi problemami. Używając oryginalnych części i najnowocześniejszych narzędzi, poradzą sobie z wymianą szyby w jak najkrótszym czasie. Możesz odwiedzić nasze centrum serwisowe w Warszawie lub skorzystać z usługi kurierskiej, aby dostarczyć do nas swoje urządzenie.

Wymiana ekranu iPhone’a 12 Pro

W większości przypadków uszkodzenie ekranu uniemożliwia korzystanie ze smartfona, w takim przypadku wymiana modułu ekranu staje się nieunikniona. HelppA to serwis, który od wielu lat z powodzeniem naprawia takie usterki. Używamy tylko najlepszych części zamiennych, nie stosujemy tanich i niskiej jakości zamienników, dzięki czemu masz pewność co do jakości podzespołów. Twój nowy ekran jest objęty gwarancją po zakończeniu naprawy. Upewnimy się, że wymiana ekranu iPhone’a 12 Pro nastąpi jak najszybciej! Oprócz samej naprawy Państwa urządzenie jest również testowane zarówno przed jak i po naprawie.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности