Cennik napraw w HelppA

iPhone 12 Mini Naprawa Serwis

© "HelppA" Serwis

Naprawa iPhone 12 Mini w Warszawie Cena

 

A2176, A2398, A2399, A2400

Szkło Hartowane iPhone 12 Mini

79 zł

Inna Naprawa

phone

 

Naprawa iPhone 12 Mini (A2176, A2398, A2399, A2400) w Warszawie

iPhone 12 Mini to smartfon, który firma Apple zaprezentowała w 2020 roku. Został on poddany wielu modernizacjom, w tym:

  • osłona panelu przedniego – Ceramic Shield;
  • nowy, wydajny procesor;
  • programowanie – iOS 14 z nowymi widżetami dla ekranu głównego, biblioteką aplikacji i innymi funkcjami.

Niestety, nawet najbardziej nowoczesne i wysokiej jakości urządzenie może ulec awarii. Często jest to spowodowane nieostrożnym użytkowaniem, upadkami i uderzeniami w smartfon. Technicy w Centrum Serwisowym HelppA są wystarczająco doświadczeni, aby wykonywać nawet najbardziej skomplikowane naprawy iPhone’a 12 Mini.

Wymiana wyświetlacza iPhone’a 12 Mini

Dzięki technologii Ceramic Shield, ekran iPhone’a 12 Mini jest lepiej chroniony, co nawet czterokrotnie zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia. Jednak za każdym razem, gdy upuścisz urządzenie, istnieje ryzyko uszkodzenia ekranu. Ekran iPhone’a 12 Mini jest wymieniany, jeśli na ekranie pojawiają się pionowe smugi, czarne plamy lub w ogóle nie ma obrazu. Usługa ta zachowuje wszystkie właściwości ekranu natywnego: True Tone, Face ID, a inżynier przywraca ochronę przed wilgocią.

Wymiana szybki wyświetlacza iPhone’a 12 Mini

Szkło iPhone’a 12 Mini działa jak tarcza ochronna i chroni ekran urządzenia przed uszkodzeniami. Przyjmuje one na siebie ciężar uderzenia w razie upadku urządzenia. Jeśli zauważysz, że szkło Twojego smartfona tłucze się i pęka, prawdopodobnie będziesz musiał je wymienić. Wymiana szybki iPhone’a 12 Mini (A2176, A2398, A2399, A2400) jest znacznie tańsza niż wymiana całego wyświetlacza, dlatego przy pierwszych oznakach uszkodzenia zalecamy skontaktowanie się z serwisem w celu jej wymiany. Pomoże to chronić sam ekran, ponieważ woda i brud mogą przedostać się przez szczeliny i uszkodzić wewnętrzne elementy urządzenia.

iPhone 12 Mini wymiana tylnej szybki

Podobnie jak w przypadku poprzednika, Apple sprawił, że tylny panel iPhone’a 12 Mini jest szklany. Jednak szklane części iPhone’a 12 Mini są zawsze bardziej narażone na stłuczenie w wyniku upadku.

W naszym centrum serwisowym do wymiany tylnej szyby iPhone’a 12 Mini (A2176, A2398, A2399, A2400) używamy zaawansowanego technologicznie lasera. Wiązka lasera wypala warstwę kleju, która jest przymocowana do tylnej szyby, po czym znacznie łatwiej jest usunąć odłamki starego szkła. Procedura wymiany tylnej szyby iPhone’a 12 Mini przy użyciu lasera trwa kilka godzin, a nowa szyba jest idealnie dopasowana do obudowy. Nie będziemy musieli demontować smartfona, co pozwoli w większym stopniu zachować jego wodoodporność.

Próba usunięcia pękniętej szyby w inny sposób potrwa znacznie dłużej, konieczny będzie demontaż całego urządzenia, a zamontowanie idealnie nowej szyby będzie bardzo trudne.

Wymiana baterii iPhone’a 12 Mini

Bateria iPhone’a 12 Mini, jak w każdym innym nowoczesnym smartfonie, z czasem się zużywa, czyli traci swoją pojemność. Bateria może również ulec uszkodzeniu na skutek nagłych zmian temperatury lub wilgoci, a także używania nieoryginalnej lub niskiej jakości ładowarki. Jeśli zauważysz, że telefon szybko się kurczy lub mocno nagrzewa – być może nadszedł czas na wymianę baterii iPhone 12 Mini. Więcej informacji o tym, jak zachować żywotność baterii iPhone’a, można znaleźć w tym artykule.

Naprawa iPhone’a 12 Mini po kontakcie z wodą

iPhone 12 Mini jest wodoodporny IP68, ale w przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu po kontakcie z wodą warto jak najszybciej skontaktować się z serwisem. W przypadku pilnego dostarczenia urządzenia do serwisu można skorzystać z usług naprawy wysyłkowej. Naprawiamy urządzenia Apple we wszystkich miastach w Polsce.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности