Cennik napraw w HelppA

Naprawa Face ID iPhone 11 (A2111, A2221, A2223)

© "HelppA" Serwis

iphone 11 nie dzala face id

iPhone 11 (A2111, A2221, A2223)

Data premiery:  12 września 2018

Wymiary: 158 × 77,8 × 8,1 mm

Waga: 208 g

Face ID iPhone 11 (A2111, A2221, A2223) jest bardzo łatwy do złamania i bardzo trudny do naprawy.

W wielu przypadkach naprawa nie jest możliwa. Jeśli jednak nadal masz szansę, zalecamy skorzystanie z niej i skontaktowanie się z nami. Jeśli wszystko nie zostanie utracone, naprawimy to.

Cena: 429 pln

W iphonie nie dziala face id

Na czym polega naprawa Face ID iPhone 11?

Wielu użytkowników iPhone 11 korzysta z wygodnej funkcji, jaką jest Face ID. Opcja ta niestety może ulec uszkodzeniu, przez co odblokowanie telefonu twarzą staje się niemożliwe. Kiedy nie działa face ID iPhone 11, konieczna jest naprawa lub wymiana tego modułu. Nie jest to proste zadanie. Na początek należy wykonać diagnostykę, która pomoże ustalić, jaki element został uszkodzony. Następnie można podjąć się naprawy, która musi być precyzyjna. Doświadczenie oraz wiedza, a także narzędzia, jakimi dysponujemy w Helppa gwarantują profesjonalizm, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Dlatego też, coraz więcej klientów powierza swoje urządzenia w nasze ręce.

Jak wymiana Face ID iPhone 11 to tylko w Helppa!

Jesteśmy firmą, która dobro klienta przedkłada nad wszystko inne. Dlatego też wybieramy wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy pracują przy użyciu najlepszego sprzętu. Dzięki temu nigdy nie spotkacie się z odmową naprawy, co wyróżnia nas na tle innych serwisów. Posiadamy najniższe ceny na rynku, a czas realizacji skracamy do minimum. Dodatkowo gwarantujemy miłą obsługę, dzięki czemu odwiedzając serwis Helppa, poczujecie się, jak w domu.

iPhone 11 face ID naprawa w pigułce

Face ID to cały system połączonych ze sobą elementów. Konieczne są zatem testy diagnostyczne, które pomogą ustalić, który z nich uległ uszkodzeniu. Może być to, np. Dot Projector (projektor kropek), kamera TrueDepth lub czujnik podczerwieni, który wymieniamy najczęściej. Trzeba też oczywiście ustalić stopień uszkodzenia, po czym można wykonać naprawę.

Po skończonej pracy, specjaliści Helppa dokładnie sprawdzą Wasze urządzenie. Dzięki temu mamy pewność, że klient wyjdzie od nas z uśmiechem na twarzy, na czym zależy nam najbardziej.

Naprawa Face ID iPhone 11 cena

Koszt naprawy, gdy nie działa face ID iPhone 11 jest uzależniony od stopnia uszkodzenia. Możemy Was zapewnić, że ceny w serwisie Helppa są konkurencyjne. Dodatkowo każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję na wymienione podzespoły.

Serwisanci HelppA naprawią Face ID w iPhone 11 (A2111, A2221, A2223) jak najszybciej.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług iPhone Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane iPhone 11 (A2111, A2221, A2223)  aby chronić drogie szkło wyświetlacza.

obserwuj nas na Instagramie – HelppA.Pl

Zostaw opinię

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности