Cennik napraw w HelppA

Naprawa Face ID iPhone X (A1865, A1901) w Warszawie

© "HelppA" Serwis

Models: A1865, A1901
Data premiery: 12 września 2017
Wymiary: 143,6 × 70,9 × 7,7 mm
Masa: 174 g
Face ID iPhone X jest bardzo łatwy do złamania i bardzo trudny do naprawy. W wielu przypadkach naprawa nie jest możliwa. Jeśli jednak nadal masz szansę, zalecamy skorzystanie z niej i skontaktowanie się z nami. Jeśli wszystko nie zostanie utracone, naprawimy to.
Face ID w iPhone X bardzo często wymaga naprawy.

Cena: 299 pln

Tak! Możemy naprawić Face ID w iPhone X!

Face ID w urządzeniach iPhone X zastąpił technologię Touch ID – skaner odcisków palców. Nowa technologia bezpieczeństwa Apple wykorzystuje nadajnik podczerwieni i kamerę, którzy odbierają obraz twarzy utworzony z 30 000 kropek.

Do wad funkcji Face ID można odnieść kruchość, charakterystyczną dla głównych kamer urządzenia – przez silne wstrząsy, a także przez dostanie się płynu do urządzenia, moduł Face ID może zawiesić się i dzięki temu wymagać naprawy.

Naprawa Face ID iPhone X Warszawa jest bardzo trudna i niemożliwa bez dodatkowej interwencji w urządzenie: moduły te, podobnie jak skanery odcisków palców poprzednich modeli, są przywiązane do procesora i działać po nieprofesjonalnej wymianie aparatu nie będą.

Dokonać naprawy możecie skontaktując się z centrum HelppA, które posiada sprzęt niezbędny do przeprowadzenia procedury wymiany zespołu kamer Face ID z pełnym odzyskaniem funkcji rozpoznawania twarzy właściciela.

Serwisanci HelppA naprawią Face ID w iPhone X jak najszybciej.

Zostaw opinię

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности