Wymiana głośnika Apple Watch Series Hermès

"HelppA" Serwis

Wymiana głośnika Apple Watch Series Hermès jest potrzebna, gdy nie słychać dźwięku zegarka. Nie słychać dźwięku dzwonka, alarm Cię nie budzi, klikasz na ekranie, ale nic nie klika. A może tak być, że wszystko słyszysz, ale bardzo cicho.

Cena: 459 pln

Skuteczny i szybki gadżet Apple Watch Hermès to dobry zakup dla miłośników aktywnego stylu życia.

Dla stylowej i pewnej siebie osoby. Inteligentne zegarki mają wiele przydatnych funkcji, ale w przypadku awarii wymagają natychmiastowej naprawy. Zepsuty głośnik stanie się jednym z irytujących problemów, z którymi spotyka się wielu właścicieli iWatch. Ważne jest nie tylko wymiana głośnika w urządzeniu, ale także upewnienie się, że inne części również nie zostały uszkodzone. Aby to zrobić, ważne jest, aby przed naprawą przeprowadzić jakościową diagnozę.

Masz problem z dźwiękiem na Apple Watch Series Hermès? 

Czy przestał Ci powiadamiać o przychodzących wiadomościach i połączeniach? Nic strasznego się nie stało! Nasi serwisanci przeprowadzą bezpłatną diagnostykę przed naprawą, zidentyfikują przyczynę awarii i jak najszybciej wyeliminują wszystkie uszkodzenia! Naprawa głośnika Apple Watch Warszawa opiera się na wynikach diagnostycznych i jest skutecznym sposobem rozwiązania tego problemu.

Być może głośnik jest zatkany i wymaga czyszczenia. Będzie to kosztować nie drogo, a pracownicy „HelppA” zrobią to w Twojej obecności.

Wymiana głośnika Apple Watch Series Hermès udziela się, jeśli:

  • występuje brak dźwięków wychodzących
  • głośnik grzechota podczas odtwarzania dźwięków
  • dźwięk w głośniku okresowo zanika

Używamy tylko oryginalnych części zamiennych!

Ile kosztuje wymiana głośnika Apple Watch Hermès w Warszawie?

Cena wymiany głośnika Apple Watch Hermès nie jest wysoka. Aby wymienić głośnik w iWatch 1, należy ostrożnie wyjąć wyświetlacz, usunąć elementy zakłócające dostęp do głośnika i dokonać wymiany. Trudność jest średnia. Do wymiany używamy tylko oryginalnych części zamiennych. Po wymianie udzielamy 90-dniowej gwarancji na wymienione części, zgodnie ze standardami Apple. Używamy części zamiennych z naszego magazynu, więc nie musisz długo czekać na wymianę.

Uwaga! Koszt usługi może różnić się od zadeklarowanego ze względu na złożoność diagnozy i kosztu części. Ostateczna cena zostanie uzgodniona przez serwisanta po diagnozie.

Masz jeszcze skargi na działanie zegarka Apple Watch Series Hermès? Przeglądaj Wszystkie Usterki Apple Watch.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług Apple Watch Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane Apple Watch Series Hermès, aby chronić drogie szkło wyświetlacza

Wymiana głośnika Apple Watch Series Hermès jest potrzebna, gdy nie słychać dźwięku zegarka. Nie słychać dźwięku dzwonka, alarm Cię nie budzi, klikasz na ekranie, ale nic nie klika. A może tak być, że wszystko słyszysz, ale bardzo cicho.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности