Cennik napraw w HelppA

Wymiana silniczka wibracji w iPhone XR

© "HelppA" Serwis

Data premiery: 12 września 2018
Wymiary: 150,9 × 75,7 × 8,3 мм
Masa: Xr – 194 g

Jeśli wibracja nie działa w telefonie, jest to co najmniej bardzo niewygodne. Wibracja jest bardzo często potrzebna i pomaga nam czuć nasze urządzenie w hałaśliwym miejscu lub w trybie cichym. Wymiana wibracji w iPhonie XR zostanie wykonana przez naszych specjalistów jak najszybciej.

Cena: 299 pln

Czy potrzebujesz wymiany wibracji w iPhonie XR?

Dzwonek wibracyjny stał się niezbędnym elementem naszego życia. Spotkania biznesowe, konferencje i prezentacje – to masa sytuacji, w których wymagana jest cisza, ale ważne jest, aby nie przegapić oczekiwanego połączenia. Tryb bezdźwiękowy to coś, bez czego nie można sobie wyobrazić smartfon współczesnego człowieka. Dlatego w razie uszkodzenie, silnik wibracyjny musi zostać naprawiony jak najszybciej.

Wymienić tą część – nie jest to łatwe zadanie, ponieważ ta procedura wymaga profesjonalnych umiejętności i nowoczesnego sprzętu technologicznego. Zwykłemu użytkowniku wykonać taką procedurę będzie bardzo trudno. Wyjściem z sytuacji będzie zgłoszenie się z problemem do centrum specjalistycznego. Inżynierowie HelppA będą mogli wymienić silniczek wibracji iPhone XR Warszawa w ciągu 30 minut. Na prace naprawcze firma udziela gwarancji, zgodnie ze standardami Apple. Po zakończeniu naprawy gwarancja centrum serwisowego HelppA na wymienione części wynosi 90 dni.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju naprawy wymaga urządzenie, centrum serwisowe HelppA jest gotowe do rozwiązania problemów ze sprzętem Apple w krótkim terminie.

Masz jeszcze skargi na działanie iPhone XR? Przeglądaj Wszystkie Usterki iPhone.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług iPhone Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane iPhone XR  aby chronić drogie szkło wyświetlacza.

Zostaw opinię

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности