Cennik napraw w HelppA

1 Wymiana szybki dotyku wyświetlacza iPad Pro 12,9″ 2018 (3 Gen)

© "HelppA" Serwis

wymiana szybki ipad pro

A1876, A2014, A1895, A1983

Premiera 30 października 2018

  • Procesor A12X;
  • 4/6 GB pamięci RAM (6 GB w przypadku modelu o pojemności 1 TB);
  • Wyświetlacz Retina, 12,9 cali 2732×2048;
  • Obsługa Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5);
  • Przednia kamera TrueDepth z obsługą Face ID,
  • Waga: 621 gramów w wersji Wi-Fi, 627 gramy w wersji Wi-Fi+Cellular.

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy i serwisowania tabletów iPad Pro 12,9″ 2018 roku (3 Gen). Nasi inżynierowie z powodzeniem wykonują naprawy o wysokim stopniu skomplikowania, na które udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

Cena: 899 pln

Wymiana szybki dotyku iPad Pro 12,9″ 2018

Najbardziej problematyczną częścią każdego iPada jest jego wyświetlacz. Twórcy każdego modelu starają się „wzmocnić” go lepszym szkłem i innymi ulepszeniami obudowy.

Upuszczanie, uderzenia o twarde przedmioty i inne „urazy” powodują „pękanie” urządzenia. Można powiedzieć, że ludzie chodzą z takim urządzeniem i to tylko szkło, ale to nie jest takie proste.

Pod szkłem znajduje się delikatna matryca, którą stłuczone szkło zarysowuje. Do tego dochodzi jeszcze czynnik zewnętrzny. To znaczy brud i wilgoć ze środowiska zewnętrznego. Nawet tłuszcz z palców dostaje się w szczeliny, a szkło podczas użytkowania wciska się w matrycę, deformując ją i obudowę.

Nasze materiały eksploatacyjne są również wysokiej jakości, ponieważ nasi dostawcy należą do najbardziej niezawodnych i innowacyjnych na rynku.

iPad Pro 12,9″ 2018 wymiana szybki dotyku, czy wymiana wyświetlacza w iPad Pro 12,9″ 2018 (3 Gen)?

Ale niestety, nie we wszystkich przypadkach można po prostu wymienić szybę. W rzadkich przypadkach matryca jest uszkodzona w wyniku upadku do tego stopnia, że nie może być ponownie użyta.

Oznakami tego są:

  • „linia łamana” na wyświetlaczu.
  • Częściowe uszkodzenie ekranu dotykowego.
  • Ekran w ogóle się nie włącza.

W takim przypadku konieczna jest całkowita wymiana modułu wyświetlacza. Możesz zastąpić go oryginałem lub wysokiej jakości kopią. Ale nasz zespół zaleca „splurge” na oryginał, jak to daje możliwość korzystania z wszystkich „native” funkcje iPad Pro 12,9″ 2018.

Jesteśmy pewni jakości naszych komponentów, dlatego udzielamy gwarancji na okres 3 miesięcy.

 

Zostaw opinię

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности