Cennik napraw w HelppA

Wymiana tylnej szybki iPhone 8 (A1863, A1905, A1906)

© "HelppA" Serwis

iPhone 8 (A1863, A1905, A1906)
Data premiery: 12 września 2017
Wymiary: 158,1 × 77,8 × 7,1 mm
Masa: 148 g
Szklane części iPhone’a 8 zawsze były i będą słabym punktem. Szkło w obudowie iPhone’a 8 jest potrzebne w tych miejscach, gdzie są anteny. Jest to konieczne, ponieważ metalowa obudowa nie przepuszcza sygnału. Niestety nawet najtwardsze szkło może pęknąć.

Cena: 145 pln

Rozbita jest tylna klapka w iPhonie 8 – nie odkładaj rozwiązania tego problemu!

Zbita tylna szybka iPhone 8  lub widoczne zewnętrzne pęknięcia to poważny problem. Nie należy go ignorować! Przez mikropęknięcia w obudowie  do wewnątrz urządzenia dostać mogą się pył i wilgoć, powodujące uszkodzenia systemów elektronicznych i poważne awarie telefonu.

Wymiana tylnej szybki iPhone 8 Warszawa Co to jest?

Wymiana tylnej klapki iPhone 8 jest dość osobliwa. Po pierwsze, szkło jest mocno przyklejone do obudowy. Po drugie, w panelu znajduje się układ ładowania bezprzewodowego. W żadnym wypadku nie próbujcie samodzielnie wyjmować panelu! Może to uszkodzić wnętrze smartfona, zwłaszcza jeśli tylna klapka iPhone’a rozpadnie się podczas wyjmowania na kawałki.

Co zrobić, jeśli rozbita tylna szybka iPhone?

Najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie uszkodzonego telefonu doświadczonym serwisantom centrum napraw “HelppA” w celu przeprowadzenia koniecznych prac: zdjęcia zepsutego panelu, usunięcia wszelkich fragmentów za pomocą specjalistycznych narzędzi, przeprowadzenia pełnej diagnostyki telefonu, wymiany uszkodzonych części i szyby. Wymianę uszkodzonej tylnej obudowy przeprowadzamy z wykorzystaniem lasera Hightech!

Gwarancja na przeprowadzone naprawy wynosi 12 miesięcy.

Pracownicy serwisu HelppA w Warszawie wymienią szkło obudowy iPhone 8  szybko i profesjonalnie. Pamiętajcie, że zapobieganie jest tańsze niż naprawa. Używajcie etui ochronnego lub szkła do tylnego panelu.

Masz jeszcze inne problemy ze swoim iPhone 8? Zobacz Wszystkie Usterki iPhone.

Chcesz wybrać inny model? – Zobacz  iPhone Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane iPhone 8aby chronić drogie szkło wyświetlacza.

Zostaw opinię

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности