Cennik napraw w HelppA

Wymiana tylnej klapki iPhone SE 2020

© "HelppA" Serwis

iPhone SE 2020 (A2275, A2296, A2298)
Data premiery: 15 kwietnia 2020
Wymiary: 158,1 × 77,8 × 7,1 mm
Masa: 148 g
Szklane części iPhone’a SE 2020 zawsze były i będą słabym punktem. Szkło w obudowie iPhone’a SE 2020 jest potrzebne w tych miejscach, gdzie są anteny. Jest to konieczne, ponieważ metalowa obudowa nie przepuszcza sygnału. Niestety nawet najtwardsze szkło może pęknąć.

Cena: 239 pln

Rozbita jest tylna klapka w iPhonie SE 2020 – nie odkładaj rozwiązania tego problemu!

Zbita tylna szybka iPhone SE 2020  lub widoczne zewnętrzne pęknięcia to poważny problem. Nie należy go ignorować! Przez mikropęknięcia w obudowie  do wewnątrz urządzenia dostać mogą się pył i wilgoć, powodujące uszkodzenia systemów elektronicznych i poważne awarie telefonu.

Wymiana tylnej szybki iPhone SE 2020 Warszawa Co to jest?

Wymiana tylnej klapki iPhone SE 2020 jest dość osobliwa. Po pierwsze, szkło jest mocno przyklejone do obudowy. Po drugie, w panelu znajduje się układ ładowania bezprzewodowego. W żadnym wypadku nie próbujcie samodzielnie wyjmować panelu! Może to uszkodzić wnętrze smartfona, zwłaszcza jeśli tylna klapka iPhone’a rozpadnie się podczas wyjmowania na kawałki.

Co zrobić, jeśli rozbita tylna szybka iPhone?

Najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie uszkodzonego telefonu doświadczonym serwisantom centrum napraw “HelppA” w celu przeprowadzenia koniecznych prac: zdjęcia zepsutego panelu, usunięcia wszelkich fragmentów za pomocą specjalistycznych narzędzi, przeprowadzenia pełnej diagnostyki telefonu, wymiany uszkodzonych części i szyby. Wymianę uszkodzonej tylnej obudowy przeprowadzamy z wykorzystaniem lasera Hightech!

Gwarancja na przeprowadzone naprawy wynosi 3 miesięcy.

Pracownicy serwisu HelppA w Warszawie wymienią szkło obudowy iPhone SE 2020  szybko i profesjonalnie. Pamiętajcie, że zapobieganie jest tańsze niż naprawa. Używajcie etui ochronnego lub szkła do tylnego panelu.

Masz jeszcze inne problemy ze swoim iPhone SE 2020? Zobacz Wszystkie Usterki iPhone.

Chcesz wybrać inny model? – Zobacz  iPhone Naprawa Serwis

Zostaw opinię

up-arrow

Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili? Zostaw swój numer telefonu, i stanie się to wkrótce. Przypominamy, że operatorzy pracują: pon. - pt. od 10-00 do 18-00

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности