Cennik napraw w HelppA

Zalany Apple Watch Series Hermès

© "HelppA" Serwis

Zalany Apple Watch Series Hermès to jest pudełko Pandory. Awarie mogą występować wszędzie. Ciecz jest największym wrogiem urządzenia elektronicznego. I tylko profesjonaliści mogą wiedzieć, gdzie naprawić.

Cena: 459 pln

Po każdym kontakcie z wodą zaleca się wytrzeć zegarek Apple Watch Hermès, usuwając wilgoć. 

Pracownicy naszego centrum serwisowego „HelppA” w Warszawie nie zalecają wystawiania zegarków na intensywne ciepło (na przykład umieszczanie ich na kaloryferach, korzystać się z suszarki do włosów itp.). Po intensywnym sporcie wytrzyj zegarek i pasek od potu, wycierając go do sucha.

Zmoczyłeś swój zegarek Apple Watch Hermès?

Jeśli płyn dostanie się do mikrofonu lub głośnika zegarka Apple Watch, możesz zauważyć pewne problemy z dźwiękiem, ale naprawa i czyszczenie zegarka Apple Watch przed wilgocią mogę nie być konieczne. Producent twierdzi, że inteligentnego zegarka Apple Watch można nie zdejmować przed wzięciem prysznica. Jednak praktyka pokazuje, że kontakt z szamponem, żelem i innymi detergentami często prowadzi do uszkodzenia wodoszczelnych ścianek działowych i membran dźwiękowych zegarków. Po przeanalizowaniu tego, z jakimi problemami właścicieli Apple Watch zwracają się do naszego centrum serwisowego „HelppA” możemy stwierdzić, że długi kontakt z wodą i jej wnikanie do obudowy może prowadzić do następujących problemów:

  • zanikanie lub zniekształcenie dźwięku, który nie znikają po usunięciu wilgoci;
  • nieprawidłowe działanie Digital Crown;
  • spontaniczne wyłączenie zegarków;
  • problemy z ładowaniem;
  • ogólna nieprawidłowość działania zegarków.

Jeśli pojawi się którykolwiek z powyższych problemów, zalecamy wyłączenie zegarka i skontaktowanie się z serwisem. Nie próbuj samodzielnie rozbierać zegarek i określać awarię, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz w stanie go ponownie zebrać.

Specjaliści z centrum serwisowego „HelppA” w Warszawie pomogą szybko powrócić Apple Watch Hermès do życia po zalaniu. 

Dokonamy bezpłatnej diagnostyki zegarków, przeanalizujemy je za pomocą specjalnych narzędzi, osuszymy i wyczyścimy elementy elektroniczne od śladów wilgoci. W razie potrzeby wymienimy uszkodzone elementy na nowe. Zastosowanie oryginalnych narzędzi i akcesoriów, a także wysoki profesjonalizm naszych serwisantów, może skutecznie rozwiązać wszelkie awarie Apple Watch.

Ile kosztuje naprawa po zalaniu Apple Watch Hermès w Warszawie?

Koszt takich napraw można obliczyć dopiero po dokładnej diagnozie. W końcu nie wiemy, które elementy będą zalane. W związku z tym nie wiemy, ile z nich jest uszkodzone.

Cena czyszczenia Apple Watch po zalaniu będzie wiadoma bardzo szybko, ponieważ serwisant natychmiast zacznie działać. Z pewnością zrobimy dla Ciebie zniżkę, ale jakość naprawy nie zostanie obniżona!

Uwaga! Koszt usługi może różnić się od zadeklarowanego ze względu na złożoność diagnozy i kosztu części. Ostateczna cena zostanie uzgodniona przez serwisanta po diagnozie.

Masz jeszcze skargi na działanie zegarka Apple Watch Series Hermès? Przeglądaj Wszystkie Usterki Apple Watch.

Chcesz wybrać inny model – do Twoich usług Apple Watch Naprawa Serwis

Przypominamy, że lepiej jest używać Szkło Hartowane Apple Watch Series Hermès, aby chronić drogie szkło wyświetlacza

Zalany Apple Watch Series Hermès to jest pudełko Pandory. Awarie mogą występować wszędzie. Ciecz jest największym wrogiem urządzenia elektronicznego. I tylko profesjonaliści mogą wiedzieć, gdzie naprawić.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować