Cennik napraw w HelppA

Wymiana baterii AirPods 1, 2, Pro

Wymiana baterii airpodsAirpods wymiana baterii w Warszawie. Kiedy może zajść potrzeba ?

Powody mogą być bardzo różne – nie ładuje się, urządzenie wyłącza się na zimnie i zawiesza podczas użytkowania. Jednak w każdym z tych przypadków, kontaktując się z naszą firmą, możesz być pewien pozytywnego wyniku wymiany baterii na swoje AirPods.

Najważniejsze cechy baterii Airpods

  • Żywotność – 1,5 roku
  • Liczba cykli ładowania przed wymianą – 600-900
  • Dostępna opcja „Zoptymalizowane ładowanie”
  • Czas ładowania – pół godziny.

 

Kiedy wymagana jest wymiana baterii AirPods?

 

  • Możesz nie wiedzieć, ale każdy produkt Apple ma własny system diagnostyczny. Obecność specjalnego programu prowadzi do tego, że sam produkt przetwarza szereg najważniejszych wskaźników. Gdy wskaźniki spadną do krytycznego minimum, na ekranie pojawia się ostrzeżenie dla użytkownika, które wskazuje na potrzebę naprawy. Na urządzeniu (iPhone lub iPad) otwórz sekcję „Bateria”, w której zobaczysz informację, że bateria wymaga dodatkowego serwisu.
  • Czasami w przypadku baterii o określonej żywotności i naładowaniu 40 procent lub mniej gadżet wyłącza się. To kolejny znak, że potrzebna jest wymiana baterii w airpods.
  • Urządzenie szybko się rozładowuje – początkowo urządzenie może wyświetlać pełne naładowanie, a po krótkim czasie nagle się rozładowuje. Staje się oczywiste, że urządzenie nie trzyma energii, a oryginalnie zainstalowana bateria nie spełnia swojego przeznaczenia.
  • Akumulator rozładowuje się w zimne dni. Podczas długotrwałego użytkowania w niskich temperaturach akumulator litowo-jonowy rozładowuje się znacznie szybciej niż wcześniej. Z pewnością zauważysz to, jako właściciel.

 

Nasz serwis może również zapewnić usługę wymiany baterii do zegarka Apple Watch, iPhone’a, iPada

 

Zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana baterii w słuchawkach AirPods?

Jeśli potrzebna jest w Waszych Airpods wymiana baterii cena podana na naszej stronie z pewnością będzie Ci odpowiadać, jako klientowi. Podana kwota obejmuje diagnostykę oraz bezpośrednie wykonanie prac nad wymianą baterii słuchawek Apple.

Subskrybuj żeby nie przegapić coś interesującego

whatsapp instagram facebook telegram youtube
-->
up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности