Cennik napraw w HelppA

10 Najlepszych aplikacji dla Apple Watch

© "HelppA" Serwis

Najlepsze aplikacje na Apple Watch

Najlepsze aplikacje na Apple Watch

Jeśli jesteś w końcu szczęśliwym posiadaczem Apple Watch, lub dopiero zastanawiasz się nad jego kupnem, to oczywiście będziesz chciał przeczytać o 10 najlepszych aplikacjach na Apple Watch.

mapy google na apple watch

Mapy Google

Aplikacja Mapy Google pozostaje jedną z najlepszych w swojej kategorii. W 2017 roku wyszukiwarka nagle przestała działać na Apple Watch. Trzy lata później Google postanowiło jednak powrócić do urządzeń swojego bezpośredniego konkurenta i od 2020 roku ponownie jest w stanie kontrolować nawigację na nadgarstku posiadaczy Apple Watch.

Strawa dla apple watch

Strava

Strava łączy fitness z elementami social media. Aplikacja pokazuje wszystkie istotne i ważne informacje, takie jak pokonany dystans czy tętno podczas biegu lub jazdy na rowerze.Wyjątkowość aplikacji polega na tym, że Twój feed Strava jest wypełniony wynikami sportowymi innych realnych osób, dzięki czemu możecie się wzajemnie motywować i próbować bić rekordy innych.

itranslate na apple watch

iTranslate

O ile kategoria aplikacji nawigacyjnych została przejęta przez Google, to tłumacz Apple’a jest bardziej dostosowany do posiadaczy serii Watch. Program obsługuje wiele języków, a możliwość korzystania z niego za pośrednictwem Apple Watch sprawia, że jest to maksymalnie wygodne. Aplikacja pozwala na dyktowanie tekstu, a aplikacja przetłumaczy go na wybrany język. Ponadto iTranslate posiada tryb offline, który pozwoli Ci korzystać z programu nawet bez internetu.

ifttt na apple watch

IFTTT

IFTTT to aplikacja, która łączy i automatyzuje wszystkie możliwe usługi online. Program ten pozwala na przypisanie wirtualnych przycisków, które następnie po naciśnięciu będą wykonywać różne zadania. Można na przykład użyć go do wyłączenia inteligentnej żarówki lub do poznania ceny bitcoina za jednym dotknięciem przycisku.Korzystanie z usług online często wymaga funduszy, które trzeba wpłacać co miesiąc, aby nadal korzystać.

shazam na apple watch

Shazam

Shazam jest już popularną aplikacją. Aplikacja pomaga rozpoznać piosenkę, a następnie informuje o muzyku i nazwie utworu. Korzystanie z Shazam na Apple Watch jest jednak znacznie wygodniejsze niż na smartfonie. Łatwiej i szybciej jest nacisnąć przycisk na urządzeniu na nadgarstku niż sięgnąć do kieszeni i otworzyć aplikację.

pillow track na apple watch

Pillow Automatic Sleep Tracker

Istnieje wiele aplikacji śledzących sen dostępnych dla Apple Watch, ale jedną z najlepszych w tej kategorii jest Pillow.Poduszka śledzi i w pełni analizuje Twój sen. Aplikacja współpracuje z Apple Health i uzyskuje pełny dostęp do informacji związanych z Twoim snem. Jeśli chcesz, aplikacja pozwala nawet nagrać wszystkie dźwięki, które wydajesz podczas snu, a następnie je odsłuchać :-).

justpressrecord na apple watch

Just Press Record

Just Press Record to aplikacja, która pozwala szybko dokonać nagrania dźwięku. Wydawałoby się, że takich programów jest wiele, ale jak ten może Cię zaskoczyć? Just Press Record konwertuje nagranie na tekst umożliwiając dyktowanie zadań lub robienie notatek bez wyjmowania smartfona z kieszeni.

citymapper na apple watch

Citymapper

Aplikacja pozwala na bieżąco śledzić rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w wybranych miastach bez pomyłek. Aplikacja będzie bardzo przydatna dla osób, które lubią podróżować do innych krajów i nie wiedzą jak porusza się tamtejszy transport.

1passowrd na apple watch

1Password

Ta aplikacja pozwala trzymać wszystkie potrzebne hasła na nadgarstku. W ten sposób możesz zdecydować, które hasła chcesz udostępnić na zegarku. Oprócz haseł można również przechowywać różne kombinacje liczb dla własnych zadań. Sama aplikacja może być również zabezpieczona kodem numerycznym.

lifeline 2 na apple watch

Lifeline 2

Lifeline 2 to klasyczna tekstowa gra przygodowa, w którą teraz możesz zagrać na swoim Apple Watch. W tej grze zostaną Ci przedstawione różne opcje, a dalszy rozwój fabuły będzie zależał wyłącznie od Twojego wyboru.

Czy artykuł się podobał? Możesz również zainteresować się tym, jak sprawdzić, czy iPhone był wcześniej używany.

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности