Cennik napraw w HelppA

Apple ma problemy z produkcją iPhone

© "HelppA" Serwis

produkcja iphone'a

Oczekiwany deficyt. Produkcja iPhone poprawi się dopiero w drugim kwartale 2020 roku.

Według autorytatywnego analityka Min-Chi Kuo, dostawa wielu komponentów została znacznie zmniejszona, co nie pozwoli Apple doprowadzić produkcji do stabilnego wysokiego poziomu. Zdaniem eksperta smartfony z linii iPhone 12 nie powinny być opóźnione z powodu problemów z produkcją.

Kilku partnerów produkcyjnych Apple zmniejszyło dostawy iPhone w ostatnich tygodniach. W szczególności dostawca Genius Electronic Optical znacznie ograniczył dostawe obiektywów do aparatów fotograficznych. W rezultacie Apple ma tylko miesięczny zapas soczewek do produkcji nowych iPhone.

Według Kuo dostawa akcesoriów do iPhone zostanie wznowiona co najmniej w maju. W związku z tym Apple nie będzie w stanie zwiększyć produkcji iPhone do końca drugiego kwartału. W związku z tym w niektórych krajach może brakować niektórych modeli iPhone.

Specjalista powiedział, że smartfony z linii iPhone 12 nie są jeszcze zagrożone przeniesieniem z powodu trudności produkcyjnych. Obecnie oczekuje się, że smartfony zostaną zaprezentowane i wydane we wrześniu.

Przypomnijmy, że problemy z dostawą komponentów do iPhone powstały z powodu wybuchu koronawirusa w Chinach. Na dzień 2 marca liczba ofiar wirusów przekroczyła 3000.

Żródło: MR

 

Apple ma problemy z produkcją iPhone
Do zobaczenia w HelppA Serwis

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности