Cennik napraw w HelppA

Czy warto wymieniać baterię w iPhone?

© "HelppA" Serwis

Po długotrwałym użytkowaniu każde urządzenie, nawet iPhone, może zacząć się zużywać.

Najczęściej ten problem dotyczy części sprzętowej, której nie możemy zobaczyć  bez demontażu jabłkowego gadżetu.

Możliwe przyczyny zużycia baterii iPhone’a:

– baterie zainstalowane w iPhonie z biegiem czasu pod wpływem wielu cykli ładowania zaczynają się utleniać, a ich łączna pojemność spada

– na zużycie baterii ma wpływ moc ładowania podłączona do urządzenia. Jeśli więc nagle zdecydujesz się naładować iPhone’a 5 za pomocą 18-watowej ładowarki do iPada, bateria bardzo szybko się zużyje. Dlatego najlepiej mieć osobną ładowarkę dla każdego urządzenia. A jeszcze lepiej, jeśli ładowarka do Twojego iPhone’a jest oryginalna.

– użytkowanie urządzenia wpływa również na zużycie baterii. Jeśli upuściłeś iPhone’a lub był on „kąpany” więcej niż raz, nie zdziw się, jeśli bateria będzie szybciej rozładowywać się.

Zalecamy, w sytuacji z wymianą baterii iPhone’a skontaktować się z centrum serwisowym, poddać się diagnostyce u doświadczonego serwisanta, skonsultować się z nim, dowiedzieć się o wszystkich niuansach wymiany baterii w swoim modelu, a następnie zdecydować, czy ją wymienić, czy jeszcze poczekać z wymianą. Zawsze czekamy na Ciebie w naszym centrum serwisowym w celu uzyskania wysokiej jakości naprawy telefonu iPhone z gwarancją.

 

Czy warto wymieniać baterię w iPhone?
Do zobaczenia w HelppA Serwis

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности