Doceniaj kompaktowy iPhone SE 2. Takich smartfonów jest coraz mniej

"HelppA" Serwis

Jest ważny powód. Nadchodzący 4,7-calowy iPhone SE 2, wielu fanów kompaktowych smartfonów nazywa się „grubasem”.

Rzeczywiście, niektórzy użytkownicy oczekiwali, że Apple wypuści 4-calowego iPhone’a, który byłby bezpośrednim spadkobiercą oryginalnego iPhone’a SE. Jednak 4,7-calowy smartfon należy dziś bardzo docenić. Zwłaszcza, jak będzie wyglądać nadchodzący iPhone SE 2.

Nie duże smartfony umierają.

Niedawno firma badawcza IDC opublikowała najnowsze statystyki dotyczące światowej sprzedaży smartfonów z różnymi przekątnymi ekranu. Ponadto eksperci przygotowali prognozę zmiany sytuacji w ciągu najbliższych dwóch lat.

Statystyki pokazują, że ilość wysyłanych smartfonów o przekątnej 4 cali lub mniejszej jest już prawie na zero. Ponadto ilość urządzeń z ekranami o przekątnej od 4 do 5 cali zmniejszyła się o ponad połowę od 2015 r.

Kompaktowe smartfony nie są już potrzebne większości konsumentów, dlatego producenci przestają je wydawać, zgodnie z IDC. A ich słowa w pełni potwierdzają liczby.

Dlatego należy doceniać iPhone’a SE 2 z «pozornie dużym» wyświetlaczem 4,7 cala. Jest to prawdopodobnie jeden z ostatnich potężnych (a smartfon będzie miał flagowy układ A13 – obecnie najszybszy na świecie), ale małych smartfonów. W przyszłości czekają na nas tylko łopaty.

Żródło: IDC

 

Doceniaj kompaktowy iPhone SE 2

Review Doceniaj kompaktowy iPhone SE 2. Takich smartfonów jest coraz mniej.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

up-arrow
Szybki kontakt!
+
Wyślij!