Cennik napraw w HelppA

Mit 2: Im szybciej, tym wygodniej!

© "HelppA" Serwis

Mit: „Sam wymienię szybkę w pół godziny, za pomocą filmiku na YouTube. Serwisant nie zrobi tego szybciej!”. Tak myśli dużo ludzi.

Rzeczywistość: Pamiętasz przysłowie: „Człowiek się spieszy, diabeł się cieszy ”? No właśnie. Naprawa gadżetów ma wiele wspólnego z pracą jubilera. To delikatna praca, która wymaga profesjonalnego podejścia i skupienia. Czas jej wykonania zależy od dokładności specjalisty, doświadczenia, czystości, odpowiednio wyposażonego stanowiska pracy, dostępności profesjonalnego sprzętu, dokładnego sprawdzenia po montażu itp.

Oczywiście można szybko naprawić iPhone’a, ale nie jest to zalecane. Lepiej, gdy zajmie się tym człowiek, który może jest wolniejszy od maszyn w Foxconn, ale z pewnością dokładniejszy. W przypadku skomplikowanych napraw, takich jak lutowanie pierwiastków śladowych, taka praca wykonywana jest ze skupieniem i wymaga więcej cierpliwości i wytrwałości. W związku z tym, wiele centrów serwisowych odmawia wykonywania poważnych prac. Czas na to potrzebny jest sprzeczny z filozofią szybkiego zarabiania pieniędzy i szybkiej wymianie wyświetlaczy.

Gdy urządzenie trafia do takiego serwisu, gdzie np. nie można wykonać lutowania, przekierowują one urządzenie w ręce bardziej wykwalifikowanych rzemieślników. Do takich serwisów jak, np. HelppA Serwis. Mimo to, nie zapominaj o ich staraniach. Tak po prostu bywa.

 

Mit 2: Im szybciej, tym wygodniej!
Do zobaczenia w HelppA Serwis

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности