Cennik napraw w HelppA

Najbardziej atrakcyjnym telefonem wydaje się być iPhone 12 Mini

© "HelppA" Serwis

Najbardziej atrakcyjnym telefonem wydaje się być iPhone 12 Mini, ponieważ ma prawie takie same funkcje, jak wersje z wyższej półki, w znacznie wygodniejszym rozmiarze i przystępnej cenie od …3599 zł.12 Mini Jest jeszcze mniejszy niż iPhone SE 2020.

Jednakże wersja Mini jest więcej niż wystarczająca i znacznie wygodniejsza, ponieważ jest łatwa w obsłudze jedną ręką.Dzięki 5,4-calowemu ekranowi z małymi ramkami jest to najmniejszy, najcieńszy i najlżejszy telefon 5G na świecie. Podczas, gdy wielu użytkowników chce mieć większy ekran do grania w gry lub oglądania filmów, większość przeciętnych konsumentów po prostu potrzebuje telefonu, aby utrzymać łączność, surfować po internecie lub sprawdzać wiadomości e-mail.

Wersja Mini zatem jest więcej niż wystarczająca i jest znacznie wygodniejsza, ponieważ do obsługi wystarczy jedna ręka. Poza tym minusów jest tylko kilka w porównaniu z wersjami iPhone’a 12 czy Pro.

Czy wiesz, że iPhone 12 Mini ma 4 typy? Nie różne kolory, ale różne modele: A2176, A2398, A2399 i A2400. Apple wydało różne numery modeli dla różnych rynków, a ich zakresy komórkowe również się różnią.- IPhone 12 Mini A2176 to ekskluzywny model dla Stanów Zjednoczonych. To najlepszy model dla 5G, ponieważ jako jedyny obsługuje superszybką falę 5G mmWave (pasma n260 i n261). Posiada duży rowek po prawej stronie na antenę mmWave. Wersja obsługuje Dual SIM z nano-SIM i eSIM.- IPhone 12 Mini A2398 to model sprzedawany w Japonii i Kanadzie.

Zwróć uwagę, że japoński model nadal ma obowiązkowy dźwięk migawki podczas robienia zdjęć i nie można go wyłączyć. Model ten obsługuje dwie karty SIM (nano-SIM i eSIM).- IPhone 12 Mini A2399 jest uważany za wersję globalną, ponieważ jest to najpopularniejsza wersja sprzedawana na całym świecie. Możesz kupić ten model w Azji, Europie, Australii, Afryce i Ameryce Południowej. Ten model ma Dual SIM (nano-SIM i eSIM). Zwróć uwagę, że wersja w Hongkongu i Makao również nie obsługuje dwóch kart nano-SIM. Wersja w Korei ma obowiązkowy dźwięk migawki aparatu.

– IPhone 12 Mini A2400 to model sprzedawany w Chinach kontynentalnych. Ten model jest wyposażony w Dual SIM z dwiema kartami nano-SIM. Zauważ, że ma wyłączony FaceTime Audio.

 

Najbardziej atrakcyjnym telefonem wydaje się być iPhone 12 Mini
Do zobaczenia w HelppA Serwis

 

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности