Cennik napraw w HelppA

Ważna aktualizacja 27-calowego iMaca

© "HelppA" Serwis

iMac 27

Firma Apple ogłosiła, że 27-calowy iMac zostanie znacząco zmodernizowany.

Nowy iMac jest znacznie mocniejszy niż poprzednie generacje i potrafi znacznie więcej.

Wyposażony jest w szybszy 10-rdzeniowy procesor Intel, w dwukrotnie większą pamięć, procesor graficzny AMD nowej generacji, ultraszybkie dyski SSD o 4 razy większej pojemności we wszystkich modelach, oszałamiający wyświetlacz Retina 5K ze szkłem z nano-teksturowaną powłoką, kamerą FaceTime HD 1080p, głośnikami o ostrzejszym dźwięku i mikrofonami studyjnej jakości. Nowy 27-calowy iMac to idealny komputer stacjonarny do codziennej pracy, kreatywności i wymagających zadań profesjonalnych, które wymagają maksymalnej mocy. To urządzenie, które przerosło samo siebie i jest lepsze pod każdym względem.

27-calowy iMac będzie najlepszym komputerem stacjonarnym dla każdego, bez względu na to, czy jest to zwykły użytkownik, osoba kreatywna czy technik.

Dzięki szybszym procesorom (do 10 rdzeni) 27-calowy iMac zapewnia profesjonalną wydajność dla szerokiej gamy zadań.

Dzięki mocniejszym procesorom graficznym nowej generacji nowy 27-calowy iMac może renderować grafikę nawet o 55 procent szybciej.

Matowe wykończenie z nanoteksturą na wyświetlaczu iMac Retina 5K ogranicza odblaski przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

Ponad 100 000 pracowników firmy Apple poświęca się tworzeniu najlepszych produktów na ziemi i pomagają uczynić świat lepszym niż był przed nami.

 

Ważna aktualizacja 27-calowego iMaca
Do zobaczenia w HelppA Serwis
up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности