Cennik napraw w HelppA

Wymiana głośnika Apple Watch Series 4 44 mm. Szczegółowa historię

© "HelppA" Serwis

Wymiana głośnika Apple Watch Series 4 44 mm. Szczegółowa historię pict 2

Głośnik nie działa dobrze w Apple Watch 4 44 mm

To się czasami zdarza. Wczoraj wszystko działało dobrze, ale dziś zdajesz sobie sprawę, że coś się stało z Twoim urządzeniem.

Głośnik w Apple Watch jest potrzebny, abyś mógł usłyszeć połączenie przychodzące i móc rozmawiać przez zegarek, jak przez telefon. Dzięki niemu możesz również odsłuchać odebraną wiadomość głosową lub usłyszeć odpowiedź Siri.

Jeśli głośnik w Apple Watch jest uszkodzony, dźwięk będzie cichy lub będzie słychać świszczący dzwiek Apple Watch.

Dokonywanie jakichkolwiek napraw w Apple Watch jest bardzo trudne.

Aby dostać się do głośnika, potrzebujesz:

  • Odkleić wyświetlacz Apple Watch. Nie ma innego sposobu, aby dostać się do środka. Należy to zrobić bardzo ostrożnie. Wyświetlacz krekpo jest przyklejony do urządzenia force touch i połączony z płytą główną za pomocą krótkich i cienkich przewodów połączeniowych. Każdy nieostrożny ruch spowoduje uszkodzenie siły dotyku, złącza lub samego wyświetlacza. Nasi technicy serwisowi wykonują tę operację przy powiększeniu mikroskopu 20x.
  • Odłączyć i wyjąć baterię. Złącze akumulatora jest dociskane metalową płytką i przykręcane bardzo małą śrubką, która wymaga specjalnego śrubokręta. Sam akumulator jest przyklejony do korpusu mocnym klejem. Jeśli spróbujesz to zrobić samodzielnie, możesz uszkodzić baterię.
  • Odłączyć i wyjąć silnik wibracyjny Taptik Engine. Są tu również bardzo małe złącza antenowe. Nie można go uszkodzić.
  • A teraz hurra! Pozostaje odkręcić jeszcze kilka specjalnych śrubek, a głośnik można wyciągnąć z urządzenia. Na tym samym złączu z głośnikiem jest też wysokościomierz.

Wymiana głośnika Apple Watch Series 4 44 mm. Szczegółowa historię

Pozostaje tylko włożyć nowy głośnik i złożyć wszystko w odwrotnej kolejności. Wyświetlacz musi być dobrze sklejony. Teraz możesz ponownie cieszyć się dobrym dźwiękiem Swojego zegarka Apple. Jednak pływanie w tym zegarku najprawdopodobniej nie jest już możliwe.

Wymiana głośnika Apple Watch Series 4 44 mm. Szczegółowa historię pict 2

Aktualny koszt wymiany głośnika w zegarku Apple 44 mm można znaleźć na stronie z ceną

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности