Cennik napraw w HelppA

Wymiana zbitej szybki ipad Air 2 (Prawdziwe wideo naszej pracy)

© "HelppA" Serwis

wymyana szybki ipad air ipad pro

Wielu z naszych klientów już wie, że dokonujemy rzeczy prawie niemożliwych!

Ten film jest tego dowodem. Klient nie znalazł nikogo, kto wykonałby dla niego tego typu pracę. Udało nam się to z powodzeniem i w bardzo atrakcyjnej cenie!

Proces wymiany szybki w każdym iPadzie można podzielić na następujące etapy:

1. Sprawdź, czy uszkodzony wyświetlacz działa.

1.1. Jeśli wszystko działa (w tym czujnik dotyku) możemy spróbować wymienić tylko szybkę. Ponownie należy pamiętać, że jeśli szkło jest bardzo zniszczone i ma wiele małych odprysków, po przecięciu szkła, dotyk może przestać działać. Może zostać przebity przez odłamki lub pozostawić bardzo głęboki i nieestetyczny ślad. Należy pamiętać, że mistrz zawsze stara się zachować oryginalny czujnik. A jeśli po przecięciu szyby dotyk przestanie działać, proszę mi wierzyć, że to nie wina fachowca. Nie miał zamiaru obciążać cię dodatkowymi kosztami za nowy dotyk. Wyciął szkło, poświęcił mnóstwo czasu i wysiłku, potem oczyścił cały stary czujnik z kleju, wyczyścił do połysku i… ups. Czujnik dotyku nie działa prawidłowo. A teraz musi wykonywać tę samą pracę od nowa. Teraz musi odciąć czujnik, wyczyścić klej, wyszorować go do czysta i przygotować do przyklejenia nowego. Zdajesz sobie sprawę, że za drugim razem technik wykonuje tę pracę za darmo, prawda? Powiedziano Ci, że koszt wymiany czujnika nie jest dużo droższy od samej szyby, prawda? Nie dwa razy droższe, to na pewno. Więc twierdzenia typu „Cóż, u mnie wszystko zadziałało”, zgadzasz się, są niestosowne. Tak, to się zdarza. Zdarza się, że czujnik dotykowy w fatalnym stanie zachowuje pełną sprawność, a uszkodzony tylko z jednego rogu zawodzi. To jest loteria. Dzięki Bogu nasi klienci w 100% akceptują takie przypadki. (Dziękuję). Uwierz mi. Zawsze bardzo się staramy!

2. Jeśli dotyk nie zadziała od razu, nie ma sensu tracić czasu. Wymień szybę i czujnik jednocześnie.

3. Zrobiliśmy więc wstępną diagnozę i zdecydowaliśmy, co zmienimy. Teraz przystępujemy do demontażu.

4. Wyświetlacz ostrożnie odklejamy od obudowy (jest mocno przyklejony). Wyświetlacz wyjmuje się ostrożnie, nie uszkadzając matrycy.

5. Usuń wszystkie elementy przymocowane do wyświetlacza.Umieść wyświetlacz na separatorze, podgrzej go… I – dalszy przebieg procesu pokazujemy na naszym filmie.

 

Video: Wymiana szybki iPad Air 2


Wymiana zbitej szybki ipad Air 2 (Prawdziwe wideo naszej pracy)

Nawiasem mówiąc, w iPadzie Air 2 w 90% przypadków trzeba wymienić szybkę z czujnikiem. Ale w naszym filmie wymieniono tylko szybę. I wszystko działa dobrze. Loteria.

Zapraszamy do naszego serwisu. Czynimy cuda!

up-arrow
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować
Политика конфиденциальности